Těškovice – Komárov 3:1 (2:1)

Branky: Vojta Vavrečka, Vladimír Šenk, Matěj Krayzel

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Illík Dalibor — Solnický Jakub — Krayzel Jakub
Záloha: Šenk Vladimír — Vavrečka Vojta — Šenk Jan — Gelačák Libor — Rek Tomáš (Juchelka Daniel)
Útok: Korčák Miroslav (Hasoň Michal) — Matěj Krayzel (Sroka Bohdan)

Ostatní: Petr Lazecký, Jedlička Petr – pracovní povinnosti, Dušan Sýkora, Venca Vyležík – omluveni

– V dalším domácím utkání jsme za celkem „babího léta“ nastoupili proti „našlapanému“ mužstvu z Komárova. Úvod patřil nám, ale zakončení z nedoběhnutého pasu na Tomáše Reka, následně
zakončení Vojty Vavrečky a Jakuba Krayzla – NIC.
– V 5.min zaútočí hostě, ale jejích střelecké zakončení končí ZATÍM mimo tyče naší branky. Skóre se však mění ve 12.min. po dlouhém autu hostů, kdy se hosté v naší šestnáctce hlavou prosazují na 0:1. Další následné střelecké pokusy hostů ROMAN v brance kryje.
– Naše mužstvo po inkasované brance „zvýšilo obrátky“, ale „gólovky“ z kopaček Matěje Krayzla, Tomáše Reka i aktivního Vladimíra Šenka k vyrovnání – zatím nevedly.
– Skóre se tak změnilo v 34.min. po uvolnění Tomáše Reka, který byl v šestnáctce hostů faulován, a nařízenou penaltu s přehledem Vojta Vavrečka proměnil – 1:1. Další naše „aktivity“ z kopaček
Vladimíra Šenka a Libora Gelačáka, či průnik Jana Šenka přes 3. obránce – NIC. Do konce poločasu srazí soupeř zakončení Dalibora Illíka a odraženou střelu zkušeně zakončuje Vladimír Šenk levačkou na 2:1. Soupeř do konce poločasu sice 2x zahrozí, ale ROMAN kryje.
– Druhá půle byla vyloženě „rozháraná“ a střelecké šance byly na obou stranách. Naše šance z kopaček Libora Gelačáka, Matěje Krayzla a Jana Šenka – NIC. Hosté však zahrozili v 71. min., kdy jeho zakončení mine těsně naší branku, ale z následného našeho breaku zakončuje pohotově Matej Krayzel na 3:1.
– Konec utkání byl pak JEN dohráván, a tak šance Vladimíra Šenka a Matěje Krayzla skončily mimo síť hostů, stejně jako centrovaný míč hostů, který ROMAN podběhnul – NIC. Za zmínku stojí dvě
„učebnicové“ akce střídajícího Daniela Juchelky, který „vyškolil“ celou obranu hostů, ale chybělo gólové zakončení – NIC.

Děkuji všem přítomným fanouškům za jejich účast a hlasivkovou podporu.

Příští utkání: Skřípov – Těškovice, Sobota 7.10.2017 v 15:00 hod.

M. Šenk

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*