Těškovice – Raduň 3:4 (0:3)

Branky: Vldimír Šenk, Jan Šenk – 2x

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Illík Dalibor — Solnický Jakub — Krayzel Jakub
Záloha: Tomáš Rek — Šenk Jan — Šenk Vladimír — Sýkora Dušan (Strojil Ondřej) — Jedlička Patrik
Útok: Korčák Miroslav (Sroka Bohdan) — Vavrečka Vojta

Ostatní: Gelačák Libor, Matěj Krayzel, Juchelka Daniel , Petr Lazecký, Michal Hasoň – omluveni

V dalším podzimním „babím létě“ jsme přivítali na domácím hřišti „opožděné“ mužstvo Raduně (zbytek hráčů dorazil v rámci čekací doby později – ale stálo to za to – hlavně pro diváky).
Úvod zápasu herně patřil domácím, ale ideální vysunutí Vladimíra Šenka ve 3.min. na zabíhajícího Vojtu Vavrečku, který se proti vybíhajícímu gólmanu „z oči v oči“ neprosadil – byl z toho JEN rohový kop – NIC.
Od této chvíle se Hosté osmělili, a díky svému důrazu v osobních soubojích, napadání a v dobře zajištěné obraně skórovali do poločasu na 0:3, a to následovně: Po chybě na naší levé straně hřiště v 8.min. zakončují Hosté na 0:1. V 15.min. Hosté opět po „přestřelce“ v naší šestnáctce kontrují před vybíhajícím Romanem na 0:2. Ve 22.min. Hosté zakončují po naší špatné defenzivní hře střelou z poza šestnáctky do naší šibenice na 0:3 – pro nás „ŠOK“. Hosté poté „polevili“ a naše mužstvo si tak vytvořilo dalších několik dalších – minimálně 4.gólových šancí, ale nebylo nám do poločasu přáno, tedy poločas bohužel – 0:3.
.
Do druhého poločasu nás „hnali“ hlasivkově „skalní příznivci“ ke snížení nepříznivému skóre a možnému vyrovnání zápasu. Vysunutí Tomáše Reka a jeho zpětný centr v 46.min. utkání ke snížení skóre nevedl. Taktéž „housle“ Dušana Sýkory a následné vysunutí opět na Tomáše Reka, ke snížení skóre nevedly. Teprve v 57.min. střídající Ondra Strojil nastřeluje břevno Hostů a nabíhající Vladimír Šenk snižuje dorážkou na 1:3.
Po otevření naší obrany z důvodu korigovat výsledek utkání – naopak inkasujeme, a to v 64.min. kdy Hosté sice nastřelují JEN tyčku naší branky , ale následná dorážka Hostů do prázdné branky – 1:4.
Po této inkasované brance jsme „úplně otevřeli hru“ a hráli na jednoho obránce Patrika. Toto se nám povedlo a díky soustavnému tlaku na soupeře jsme se prosadili v 68.min., a to z kopačky Jana Šenka z poza šestnáctky „slabší pravou“ – 2:4. Další snížení nepříznivého skóre bylo v 78.min., kdy Tomáš Rek zatáhl po pravé straně hřiště, Bohdan Sroka tečoval na zabíhajícího Vojtu Vavrečku, který vybídl ke skórování Jana Šenka na 3:4.
HEKTICKÝ konec tohoto utkání Hosté zvládli a zasloužené si „odvezli“ 3.body. Děkuji všem skalním fanouškům za hlasivkovou podporu, která hnala naše mužstvo ke srovnání skóre – DÍKY. Děkuji taktéž celému mužstvu za bojovný a herní výkon ve druhém poločase, který bohužel ke srovnání skóre či vítězství nevedl.

Příští utkání: Chvalíkovice – Těškovice, Neděle 22.10.2017 v 14:00 hod.

M.Šenk.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*