Závěrečná zpráva podzimní části sezóny 2017/2018

MUŽI – Podzim 2017/2018

K prvnímu podzimnímu utkání podzimní části sezóny jsme nastoupili na hřiště – Větřkovic. Utkání mělo jednoznačný průběh, čemuž odpovídá i poločasový výsledek 0:5. Druhý poločas byl „zbytečnou honbou“ o nejlepšího střelce utkání, tudíž se nebránilo, a ale jen útočilo. Výsledek 1:8.
Branky: Vojta Vavrečka – 2x, Matěj Kraxzel – 2x, Jan Šenk – 2x, Čestmír Korčák, Vladimír Šenk.
Po přeloženém utkání – Den obce, jsme nastoupili další týden k DERBY v Kyjovicích. Domácí se na toto utkání velmi dobře připravili a díky zabezpečené obraně nás nepustili do zakončení. Naštěstí se prosadil v prvním poločase Čestmír Korčák a v nastavení „rychlík“ Vojta Vavrečka – 0:2.
Branky: Čestmír Korčák, Vojta Vavrečka.
V dalším podzimním sychravém utkání jsme hostili mužstvo – Budišovice. Po dlouhém a systematickém herním výkonu jsme se prosadili do poločasu na 2:0, a celkově na konečných 4:1.
Branky: Matěj Krayzel, Vladimír Šenk, Vojta Vavrečka, Michal Hasoň
V dalším kole jsme vyměnili pořadatelství a sehráli mistrovské utkání opět na domácím hřišti. Po jednoznačném poločase 5:0, jsme nakonec zvítězili 8:0.
Branky: Vojta Vavrečka – 4x, Jan Šenk, Michal Hasoň, Matěj Krayzel, Ondra Strojil
V dalším utkání jsme přivítali za trvalého deště mužstvo – Vávrovic „B“. Bylo to utkání, kde na nikom z hráčů nezůstala „nitka suchá“, stejně jako papír kronikáře. Do poločasu jsme vedli 3:0, celkově pak 7:0.
Branky: Vojta Vavrečka – 2x, Čestmír Korčák – 2x, Vladimír Šenk, Matěj Krayzel, Dalibor Illík
Další utkání na silně podmočeném terénu jsme sehráli na hřišti – Horní Lhoty. Po vydřeném prvním poločase v náš prospěch – 1:3., jsme v hektickém závěru pojistili vítězství na konečných 1:4.
Branky: Petr Lazecký – 2x, Vojta Vavrečka, Daniel Juchelka
Následovalo domácí utkání „za babího-léta“ s ambiciózním mužstvem – Komárova. Po vydřeném prvním poločase a vedení 2:1, jsme nakonec pojistili vítězství na 3:1.
Branky: Vojta Vavrečka, Vladimír Šenk, Matěj Krayzel
Ve venkovním utkání jsme nastoupili proti „nevyzpytatelnému“ mužstvu – Skřípov. Díky kvalitní kombinační a důrazné hře jsme domácí do ničeho nepustili, max. k vlastní brance a zaslouženě vedli do poločasu 0:2. Ve druhé půli jsme navázali na dobrý výkon z 1.poločasu a zaslouženě zvítězili 0:4 (jalový výkon SUDÍHO).
Branky: „Matěj Krayzel“, Vojta Varečka, Jan Šenk, Vladimír Šenk
A pak to prostě přišlo a my jsme doma přivítali podceňované mužstvo – Raduň. Do konce prvního poločasu hosté 3x zakončují a je to nečekaně 0:3. Ve druhé půli jsme sice herně zabrali, ale skóre se podařilo korigovat JEN na konečných 3:4.
Branky: Vladimír Šenk, Jan Šenk – 2x
Po zpackaném domácím utkání jsme zajížděli na promočené hřiště – Chvalíkovice. Díky bojovnému výkonu a kvalitnímu výkonu Hlavního sudího (nenechal nás rozkopat) jsme vyhráli 1:7 (poločas 0:5).
Branky: Matěj Krayzel – 2x, Tomáš Rek – 2x, Vojta Vavrečka, Dalibor Illík, Jakub Krayzel

Následuje dlouho očekávané „staronové“ DERBY s Pustou Polomi „B“. Naši hráči odvedli v první půlce maximum a prakticky hosty nepustili do zakončení. Tomu odpovídal i výsledek poločasu – 2:0. Ve druhé půli nastal nečekaný obrat, naše mužstvo začalo hrát křečovitě a kupit chyby v rozehrávce. Naopak hosté vyhrávali osobní souboje a nemýlili se v zakončení a konečný výsledek 2:5 byl „Tragedií“, které přihlíželo přes 200 místních a přespolních fanoušků.
Branky: Matěj Krayzel, Jan Šenk
Poslední utkání podzimní části sezóny jsme sehráli za silného větru na hrbolatém hřišti – Hrabyně. Po bojovném výkonu a vytvoření několika slibných brankových šancí se do poločasu prosadil Matěj Krayzel – 0:1. Následný tlak domácích v závěru zápasu jsme díky Romanovi přečkali a přivezli tak 3.body.
Branky: Matěj Krayzel

Skončili jsme tak na 2. místě s 30.body a skórem 53:14 za vedoucí Pustou Polomi (taky 30.bodů, lepší skóre), což není OSTUDA – ale ŠKODA, protože sezóna byla velmi dobře rozehrána.

Děkuji všem skalním fanouškům za morální a hlasivkovou podporu nejen při domácích zápasech, ale u i těch venkovních, kdy nám vytvářeli „domácí“ prostředí.
Děkuji také všem hráčům za předvedené výkony, representaci obce a TJ.

Střelci – Podzim sezóny 2017/2018, III. třída sk. C

Vojta Vavrečka – 14x

Matěj Krayzel – 11x

Jan Šenk – 7x

Vladimír Šenk – 6x

Čestmír Korčák – 4x

Michal Hasoň – 2x
Dalibor Illík – 2x
Petr Lazecký – 2x
Tomáš Rek – 2x

Ondra Strojil – 1x
Danek Juchelka – 1x
Jakub Krayzel – 1x

M.Šenk.

Originál zprávu naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*