Vávrovice B – Těškovice 0:7 (0:4)

Branky: Daniel Juchelka, Vladimír Šenk, Vojtěch Vavrečka

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Dušan Sýkora — Solnický Jakub — Krayzel Jakub — Juchelka Daniel
Záloha: Strojil Ondra — Šenk Jan (Vavrečka Vojta) — Gelačák Libor — Šenk Vladimír
Útok: Korčák Čestmír — Krayzel Matěj(Sroka Bohdan)

Střídající: Sroka Bohdan (46.min), Vavrečka Vojta (46.min)

– Další utkání jsme opět sehráli venku, a to na hřišti posledního celku soutěže Vávrovic ,,B“. První minuty utkání jsme nezačali moc dobře, soupeř nás zatlačil k naší šestnáctce a vytvořil si několik nebezpečných šanci, které naštěstí golem neskončily.
– Poté ovšem začíná úřadovat naše mužstvo kdy v 7.min., po pěkné kombinaci středem hřiště, se do zakončení dostává Ondra Strojil a nemýlí se 0:1!
– V 10.min. opět po pěkné kombinaci se k míči dostává Matěj Krayzel a s přehledem dává gól 0:2!
– V 13.min. Honza Šenk pěkným pásem nachází vlevo nabíhajícího Vladimíra Šenka, který zpětnou přihrávkou vybízí k zakončení Libora Gelačáka, ten trefuje břevno a od něj se míč odráží těsně za čáru. Míč pro jistotu doráží až do sítě Čestmír Korčák, ale kamarádsky oznámil rozhodčímu, že míč byl již za čárou, a tak byl gól připsán Liboru Gelačákovi – průběžný stav 0:3!
– Další minuty utkání jsou pod naší taktovkou, kdy soupeře k ničemu nepouštíme a snažíme se navýšit skóre.
– Po několika promarněných šancích z kopaček Libora Gelačáka, Čestmíra Korčáka a Matěje Krayzla se ve 40.min. trefuje Honza Šenk 0:4!
– Druhý poločas je obdobou toho prvního, kdy kombinujeme, máme míč na kopačkách, soupeře do vyložených šancí nepouštíme.
– Máme spoustu šancí, které neproměňujeme. Vojta Vavrečka nachází krásným pásem Čestmíra Korčaka, ten vybízí k zakončeni Bohdana Sroku, který trefuje z pětníku pouze břevno.
– Libor Gelačák se řítí sám na gólmana, jeho typickou kličkou ho chce zesměšnit, ale to se mu nedaří, gólman čape.
– V 72.min. Jakub Solnický zatáhne míč k rohovému praporku, centrem nachází Čestmíra Korčáka, který z otočky dává gól 0:5!
– V 75.min. individuální akce Vojtěcha Vavrečky, kdy se prokličkuje středem hřiště až ke gólmanovi a navyšuje skóre na 0:6!
– V 84.min. po našem závaru před brankou soupeře se míč odráží k Vladimíru Šenkovi a ten umístěnou střelou k tyči dává gól 0:7! Do konce zápasu se skóre už nemění.
D.I.

Chtěl bych poděkovat naším fanouškům, kteří nás přijeli podpořit a pozvat je na další zápas, který sehrajeme konečně doma.

Příští utkání: Těškovice – Horní Lhota, Sobota 28.4.2018 v 16:30 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola, tabulku a nově zprávu ze zápasů žáků naleznete zde.