Komárov – Těškovice 6:1 (3:1)

Branky: Matěj Krayzel

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Illík Dalibor — Solnický Jakub — Krayzel Jakub — Juchelka Daniel (Sroka Bohdan)
Záloha: Strojil Ondřej — Šenk Jan — Vavrečka Vojta — Šenk Vladimír
Útok: Korčák Čestmír — Krayzel Matěj

Střídající: Sroka Bohdan ( 72.min)

– Čtvrtý jarní zápas jsme sehráli na venkovním hřišti s Komárovem. Opět šlo o konfrontaci prvního celku tabulky s druhým, ale oproti minulému týdnu to pro nás dopadlo velmi špatně!!!
– V 1.min. domácí hází dlouhý aut do naší šestnáctky, kde naše obrana zaváhá poskakující míč se dostává až k nohám domácího hráče, který se z bezprostřední blízkostí nemýlí 1:0!
– V 5.min. z úplně stejné situace dostáváme gól na 2:0! Naší hráči byli asi myšlenkami ještě v šatně nebo na pivě, protože takhle nezachytit začátek utkání je prostě nemyslitelné!!!
– Ve 13.min. se do soupeřovy šestnáctky dostává Jan Šenk zpětnou nahrávkou nachází Vladimíra Šenka, ale ten z voleje přestřeluje bránu.
– V 15.min. se už radujeme ( poprvé a zároveň naposled), kdy po odkopu od naší brány se k míči dostává Matěj Krayzel, který v souboji předčí domácího obránce, jde sám na gólmana a střílí gól 2:1!
– Ve 23.min. nastává skoro totožná situace, kdy Matěj Krayzel se opět po odkopu od naší brány řítí sám na gólmana, ale tentokrát ho nepřekonává.
– Ve 35.min. po kombinací domácích se k míči dostává v naší šestnáctce jejich výborný útočník Thomas, míč si zkušeně pokryje, náš obránce ho fauluje a kope se penalta, kterou domácí hráč proměňuje 3:1!
– Ve 38.min. se po ose Daniel Juchelka, Vladimír Šenk míč dostává k Vojtovi Vavrečkovi, který střelou ze šestnáctky míjí těsně bránu.
– Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním, že musíme urvat minimálně bod, proto jsme změnili rozestavení na 3-4-3.
– V 47.min. se náš stoper Jakub Solnický dostává k míči prokličkuje skoro celé hřiště, ale v poslední chvíli mu obrana domácích znemožní zakončit.
– V dalších minutách utkání se do několika slibných šancí dostávají domácí, naštěstí jejich zakončení končí mimo naší bránu.
– V 58.min. se už ale domácí radují z gólu, kdy na centr zprava si vyskočí zkušený útočník Thomas a hlavičkou zavěšuje 4:1!
– Po tomto gólu jsme naši hru ještě více otevřeli a hnali se do útoku, ale bohužel se nám nepodařilo s několika slibných šanci střelit gól ba co víc ještě dva góly jsme bohužel
dostali.
– V 70.min. po brejku se dva domácí hráči řítí sami na našeho gólmana Romana Lazeckého, ťukesem ho vyťukají a navyšují skóre na 5:1!
– V 77.min. po opětovném brejku domácích a nedorozumění Vojty Vavrečky s vybíhajícím gólmanem Romanem Lazeckým si dáváme vlastní gól 6:1!
– Tímto pro nás hrozivým skóre utkání končí!
– Chtěl bych poděkovat našim fanouškům za podporu, zároveň se jim omluvit za předvedený výkon a pozvat je na další tentokrát domácí utkání, kde se budeme snažit své zaváhání napravit.
Patrik Jedlička

Příští utkání: Těškovice – Skřípov, Sobota 12.5.2018 v 16:30 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.