Těškovice – Skřípov 5:1 (3:0)

Branky: 2 x Vojta Vavrečka, Ondra Strojil, Jan Šenk, Petr Lazecký

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Illík Dalibor — Solnický Jakub — Krayzel Jakub — Juchelka Daniel (Sýkora Dušan)
Záloha: Strojil Ondřej — Šenk Jan — Gelačák Libor — Šenk Vladimír
Útok: Vavrečka Vojta — Krayzel Matěj (Korčák Čestmír)

Střídající: Lazecký Petr (46.min), Korčák Čestmír (46.min), Sýkora Dušan (63.min), Hasoň Michal (72.min)

– Čtvrtý jarní zápas jsme sehráli na domácím hřišti se Skřípovem. Z důvodu velmi silné bouřky s krupobitím byl začátek zápasu posunut o 15 min.
– Prvních cca 20 min. se hrál fotbal mezi šestnáctkami bez výrazného střeleckého zakončení obou mužstev.
– Ve 24.min. zahrává Vladimír Šenk rohový kop po zemi, na šestnáctce nachází Ondru Stojila, který z voleje zavěšuje pod břevno 1:0!
– Ve 26.min. Matěj Krayzel zatáhne balón, dává pod sebe na Vojtu Vavrečku, ale ten trefuje pouze hostujícího gólmana.
– Ve 30.min. se už ale radujeme z gólu, kdy Ondra Strojil z pravé strany centruje, na centr si nabíhá Vojta Vavřečka a hlavičkou se tentokrát nemýlí 2:0!
– Ve 35.min. hosté zahrozí z rohového kopu, kdy se k zakončení dostává nepokrytý hostující hráč, ale hlavičkou těsně míjí naši branku.
– Ve 37.min. vyváží míč Jakub Krayzel nahrává Vladimíru Šenkovi, který krásnou průnikovou nahrávkou vybízí k zakončení svého brachu (Honzíka) a ten nabídku využívá beze zbytku 3:0!
– V prvních minutách druhé půle je náš přístup až moc laxní a pouštíme hosty do několika šancí, které naštěstí gólem nekončí.
– V 59.min. se po postupné kombinaci k míči dostává Petr Lazecký, z lehkostí v sobě vlastní (hele po cem, kam jdeš) přechází přes obránce a tváří v tvář gólmanovi se už nemýlí 4:0!
– V 61.min. opět po postupné kombinaci se míče ujímá Vojta Vavrečka a střelou zpoza šestnáctky navyšuje skóre na 5:0!
– V 69.min. po několika zbytečně prohraných soubojích ve středu hřiště se hosté dostávají k zakončení, kdy střela hostujícího útočníka se odráží od tyčky k tyčce a do naší brány 5:1!
– V 72.min. Čestmír Korčák zachytí chybnou rozehrávku, nahrává lépe postavenému Michalu Hasoňovi, ale ten svou šanci neproměňuje.
– V 79.min. zabíhá na pravé straně s míčem Dalibor Illík, přetaženým centrem nachází Vladimíra Šenka, který nahrává Jakubovi Solnickému, ale jeho střela končí vysoko nad.
– Do konce zápasu se už skóre nemění!
– Chtěl bych poděkovat našim fanouškům za velmi hlasitou podporu a pozvat je na další utkání, které sehrajeme na hřišti Raduně.

Patrik Jedlička

Příští utkání: Raduň – Těškovice, Nedělě 20.5.2018 v 17:00 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.