Raduň – Těškovice 1:4 (0:4)

Branky: Ondra Strojil, Vojta Vavrečka, Jan Šenk, Matěj Krayzel

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Illík Dalibor — Solnický Jakub — Krayzel Jakub — Juchelka Daniel (Sýkora Dušan)
Záloha: Strojil Ondřej — Šenk Jan — Gelačák Libor — Šenk Vladimír (Sroka Bohdan)
Útok: Vavrečka Vojta — Krayzel Matěj (Korčák Čestmír)

Střídající: Sroka Bohdan (46.min), Korčák Čestmír (46.min), Hasoň Michal (75.min)

– Pátý jarní zápas jsme sehráli na hřišti Raduně. Do zápasu jsme šli s tím, že chceme za každou cenu vyhrát, ale byli jsme si taky vědomi, že nás na podzim Raduň porazila, takže jsme očekávali, že to nebude lehký zápas.
– Začátek zápasu se nám náramně vydařil, Gelis hned z rozehrávky posílá dlouhý míč do šestnáctky domácích, kde Ondra Strojil vyhrává souboj s obráncem a střelou do brány otevírá skóre zápasu 0:1!
– Další minuty jsme byli aktivní, dařila se nám kombinace a dostali jsme se do několika šancí.
– Ve 14.min se do šestnáctky domácích dostává Matěj Krayzel, dělá kličku soupeři a ten ho fauluje. Rozhodčí nařizuje pokutový kop, který s přehledem proměňuje Vojta Vavrečka 0:2!
– V 18.min po postupné kombinaci se míč dostane k Honzovi Šenkovi, ten se štěstím obejde tři domácí hráče a svoji pověstnou levačkou zavěšuje 0:3!
– V dalších minutách nás hosté zatlačili a vypracovali si několik šanci, při kterých nás naštěstí od gólu párkrát zachránila branková konstrukce!
– Ve 32.min podnikáme rychlý protiútok, Honza Šenk vysílá do běžeckého souboje Matěje Krayzla, ten přesprintuje obránce a tváří v tvář gólmanovi se nemýlí 0:4!
– Ve 39.min mají domácí největší šanci prvního poločasu, kdy se domácí útočník řítí sám na našeho gólmana Zetora, který včasným vyběhnutím tuto obrovskou šanci likviduje.
– Do druhé půle jsme vstoupili jako vyměnění, s myšlenkami někde v oblacích. Nebyli jsme schopni udržet míč, nedařila se nám kombinace, čehož využívá domácí mužstvo.
– V 52.min. domácí zahrávají aut, jenž si nachází jejich útočníka, ten zatáhne míč a pěknou střelou z pravé strany obstřeluje Romana Lazeckého 1:4!
– V příštích minutách se situace stále opakuje, my nejsme schopni podržet míč, domácí nás tlačí, k ničemu nás nepouští a my se s vypětím všech sil snažíme zabránit střelení dalšího gólu.
– Posledních 10 min se trošku zmátoříme a výsledek utkání si už pohlídáme.
– Jinak druhý poločas byl z naší strany děs běs!!!
– Chtěl bych poděkovat našim věrným fanouškům za velmi hlasitou podporu a pozvat je na další utkání, které sehrajeme na domácím hřišti.

Patrik Jedlička

Příští utkání: Těškovice – Chvalíkovice, Sobota 26.5.2018 v 17:00 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.