Těškovice – Hrabyně 2:4 (1:3)

Branky: Patrik Jedlička, Libor Gelačák

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Strojil Ondřej (Šenk Vladimír) — Vavrečka Vojta — Sýkora Dušan — Krayzel Jakub(Hoza Michal)
Záloha: Illík Dalibor — Gelačák Libor — Juchelka Daniel — Solnický Jakub
Útok:Bohdan Sroka (Krayzel Matěj) — Jedlička Patrik (Hasoň Michal)

Střídající: Hoza Michal (46.min), Krayzel Matěj (46.min), Hasoň Michal (49min.), Šenk Vladimír (69.min)

– Do posledního utkání této sezóny jsme nastoupili na domácím hřišti proti mužstvu z Hrabyně.
– Jelikož jsme postup do okresního přeboru měli již jistý, tak jsme si chtěli utkání užít.
Proto základní sestava plus jednotlivé posty byly určeny losem (nebo-li účastí na trénincích po celou sezónu). Chtěli jsme si prostě zkusit zahrát na jiných postech, když už vlastně o nic nešlo. Samozřejmě jsme chtěli vyhrát, nebylo to tak, že si jdeme jen čutnout a na výsledku nám nezáleží.
– Utkání jsme začali velmi aktivně, hra se nám dařila a již ve 12.min se nám povedlo po pěkné individuální akci mé maličkosti otevřít skóre zápasu 1:0!
– V 19.min hosté po chybě v naší obraně vyrovnávají na 1:1!
– Postupem času začalo být patrné, že nehrajeme na svých obvyklých postech, chyby v obranné fázi se začaly kupit, proto se hostům do poločasu podařilo střelit ještě 2 góly… Tím pádem pro nás končí první poločas nepříznivě 1:3!
– Do druhého poločasu jdeme s tím, že kvůli našim fanouškům bychom rádi vyhráli.
Z toho důvodu jsme sestavu změnili tak, jak jsme zvyklí, což v prvních minutách bylo znát a dokonce dáváme gól po pěkné střele z kopačky Gelise 2:3!
– Po vstřeleném gólu jsme vycítili šanci na obrat utkání, proto jsme se všemi silami vrhli do útoku. Bohužel jsme své šance nevyužili, načež hosté po brejku do naší otevřené obrany navyšují skóre na 2:4!
– I po obdrženém gólu jsme se stále snažili hrát aktivně, ale nedařilo se nám prosadit.
Můžeme děkovat skvěle chytajícímu Romanu Lazeckému, že jsme neprohráli vyšším rozdílem, neboť vyčapal několik jasných tutovek!
– Závěrem bych se nejprve chtěl omluvit všem našim věrným fanouškům za prohraný zápas, zároveň bych jim chtěl moc poděkovat za podporu v celé sezóně, kdy i na hřištích soupeře jsme se cítili jako doma !!!
– Ještě jednou bych chtěl poděkovat starostovi a zastupitelům obce za podporu a zázemí, které nám obec poskytuje. Bez toho by to nešlo!
– Úplně nakonec bych Vás chtěl informovat, že končím na postu trenéra. Svému nástupci přeji hodně zdaru v okresním přeboru!

Patrik Jedlička

Uvidíme se v okresním přeboru!

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.