Těškovice – Větřkovice 10:0 (4:0)

Branky: 3xMatěj Krayzel, 3xVladimír Šenk, Dalibor Illík, Petr Lazecký, Bohdan Sroka

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Illík Dalibor — Solnický Jakub — Krayzel Jakub — Juchelka Daniel
Záloha: Petr Lazecký Šenk (Michal Hoza) — Jan Vavrečka (Sroka Bohdan) — Vojta Šenk Vladimír
Útok: Korčák Čestmír (Hasoň Michal) — Krayzel Matěj

Střídající: Hasoň Michal (26.min), Sroka Bohdan (46.min), Sýkora Dušan (53.min), Michal Hoza (65.min)

V dalším jarním utkání jsme nastoupili na domácím hřišti s celkem Větřkovic. Do utkání jsme šli s vědomím, že nám chybí 2 body k vytouženému postupu do okresního přeboru. I když jsme si to nechtěli připustit, tak nervozita celkem byla cítit ve vzduchu.
– Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně, dařila se nám kombinace a soupeře jsme vesměs k ničemu nepouštěli. Vytvořili jsme si hned několik brankových příležitostí.
– Gól se nám podařilo vstřelit až ve 23.minutě, kdy Daniel Juchelka potáhl míč, nahrál na volného Dalibora Illíka a ten dalekonosnou střelou otevírá skóre zápasu 1:0!
– Po cca dvou minutách se opět radujeme z gólu, kdy po pěkné kombinaci mezi Janem Šenkem a Matějem Krayzlem se poslední jmenovaný v zakončení nemýlí 2:0!
– Do poločasu se nám podařilo vstřelit ještě dva góly a to z kopaček Matěje Krayzla a Vladimíra Šenka, takže poločasový stav utkání 4:0!
– Druhý poločas už byl v našem podání taková malá exhibice, kdy jsme se fotbalem opravdu bavili, pěkně jsme kombinovali, soupeře jsme k ničemu nepouštěli, ale hlavně jsme přidali další branky – z kopaček Petra Lazeckého, Matěje Krayzla, 2x Vladimíra Šenka a vysoké skore zápasu uzavřel Bohdan Sroka. Soupeře jsme jasně převálcovali 10:0 a velkolepé oslavy postupu do okresního přeboru mohly začít!!!
– A velkolepé opravdu byly …. slavilo se celý víkend!!! Chtěl bych poděkovat všem našim fanouškům, kteří nás podporovali a slavili s námi, a také obecnímu úřadu za podporu, bez které by to nešlo!!!

Za zmínku stojí, že Těškovicím se podařilo postoupit do okresního přeboru po 26 letech.
U obou těchto postupu byl jako aktivní ještě jednou zdůrazňuji slovo AKTIVNÍ hráč Dušan Sýkora, což je až neuvěřitelné!!! Nesmím zapomenout, že u obou těchto postupů byl také Martin Šenk, nejprve coby hráč a nyní jako vedoucí mužstva, a pan Jan Šenk, coby trenér a teď čestný vedoucí.

Patrik Jedlička

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.