Vávrovice – Těškovice 3:2 (1:1)

Branky: Vojta Vavrečka, Vladimír Šenk

Sestava

Brankář: Lazecký Přemek
Obrana:Lasák Jan — Illík Dalibor — Šenk Jan — Krayzel Jakub (Sýkora Dušan)
Záloha: Vavrečka Vojta — Gelačák Libor — Juchelka Daniel (Strojil Ondra) — Šenk Vladimír
Útok: (Korčák Čestmír) Krayzel Matěj — Lazecký Roman (Sroka Bohdan)

Rek Tomáš, Brož Libor, Hasoň Michal, Jedlička Patrik – omluveni, Solnický Jakub – zranění

Ve čtvrteční předehrávce (vyhovění změny termínu domácím) jsme zajížděli do Vávrovic.
V úvodu utkání zahrozili domácí, ale Přemek střelu z dálky kryje. Na druhé straně se k zakončení osměluje Vladimír Šenk a Matěj Krayzel – NIC.
Ve 12.min. končí hlavička domácích ještě mimo naší branku, ale následné rychlé rozehrání po faulu ve středu hřiště, zakončují domácí pohotovou střelou k pravé tyči zaskočeného Přemka – 1:0.
V 17.min. pronikajícího Romana Lazeckého srazí v šestnáctce gólman spolu se stoperem, a nařízenou penaltu s přehledem promění Vojta Vavrečka – 1:1.
Ve 21.min zatáhne míč po levé straně hřiště Matěj Krayzel, ale dorážku – TUTOVKU Romana Lazeckého domácí gólman kryje – NIC.
Ve 28.min.opět Matěj Krayzel zakončuje na 2x, ale první střelu mu gólman vyráží a druhé zakončení končí těsně vedle branky – zase NIC. Další TUTOVKU „zazdil“ aktivní Roman Lazecký, ale opět se neprosadil přes vybíhajícího gólmana domácích – NIC.
Ve 32.min. končí centr Vojty Vavrečky na kopačce Matěje Krayzla – bohužel vedle. Další vysunutí Vojty Vavrečky na ideálně zaběhnutého Vladimíra Šenka končí bohužel střelou těsně vedle tyče – NIC. Domácí do poločasu zahrozí v podobě rohového kopu a následné hlavičky těsně vedle, ale skóre se nemění.

Ve druhé půli začali domácí aktivněji, ale jejich zakončení ve 47. a 48. min končí mimo tyče Přemkovy branky. Další šanci domácích, po hrubé chybě ve středu obrany na naší šestnáctce
ještě „hasíme“ osvobozujícím odkopem. Další naši chybu v rozehrávce v 53.min. však domácí trestají střelou k tyči na 2:1 (laciný gól). V 58.min. vysune Libor Gelačák zabíhajícího Vojtu
Vavrečku a jeho prudký centr doráží na 2:2 nabíhající Vladimír Šenk.
Další střelecké pokusy Jana Šenka končí tečí či vyražením gólmana na roh – NIC. V 62.min. po centru domácích zakončují opět domácí střelou do naší tyče a odražený míč Přemek se štěstím kryje – NIC.
V 64.min.zahrávají domácí trestný kop těsně za naší šestnáctkou, ale Přemek kryje.
V 66.min. po jasném šlapáku při naší rozehrávce, získávají domácí míč a prostřelují Přemka v otevřené obraně se štěstím na 3:2. V 69.min. zatáhne po pravé straně hřiště míč Vojta Vavrečka, ale jeho centr zakončuje Vladimír Šenk těsně vedle. Zakončením opět těsně vedle končí Matějem Krayzlem po centru Ondry Strojila – NIC.
V 71.min. se do breakové šance dostane Vladimír Šenk, ale jeho přihrávka na dobře postaveného Bohdana Sroku neprošla.
V hektickém závěru domácí 2x „udeří“ do naší otevřené obrany, ale Přemek kryje. V samotném závěru utkání se dostane do zakončení Jan Šenk, ale skluz domácího obránce na jeho obě nohy jako penaltu alibistický hlavní SUDÍ neposoudil – NIC, vyrovnat se nám nepodařilo.

Co říci závěrem: Pokud nebudeme proměňovat vyložené brankové šance – tutovky, a zároveň dělat chyby v obraně – nemáme šanci v dobře sehraném utkání na vítězství.
Martin Š.

Příští utkání: Těškovice – Březová, Sobota 25.8.2018 od 17:00 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.