Těškovice – Březová 4:0 (3:0)

Branky: Vladimír Šenk – 2x, Libor Brož, Jan Šenk

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana:Lasák Jan (Hoza Michal) — Illík Dalibor — Brož Libor — Krayzel Jakub
Záloha: Jedlička Patrik (Lazecký Petr) — Juchelka Daniel (Sroka Bohdan) — Šenk Jan — Šenk Vladimír
Útok: (Strojil Ondra) Solnický Jakub — Vavrečka Vojta

Korčák Čestmír, Rek Tomáš, Sýkora Dušan, Hasoň Michal, Krayzel Matěj – omluveni

Ve druhém domácím mistrovském utkání jsme přivítali mužstvo – Březové, a od začátku jsme začali toto utkání aktivněji. Již ve 2.min. vysunul Vladimír Šenk nabíhajícího Vojtu Vavrečku, který zakončuje bohužel vedle. O 4.min. později Roman rychle z šestnáctky vysune opět Vojtu, ale jeho zakončení gólman nohama vyráží – zase NIC. V9.min. si vymění míč bratři Šenkové, ale Vladimír se na 2x střelecky neprosadí – NIC. Skóre utkání se konečně mění ve 14.min. k kdy se dalekonosnou střelou za půlkou hřiště do levé šibenice hostující branky trefí Libor Brož – 1:0.
Naše tempo hry se nadále stupňuje, ale branková šance Jana Šenka brankou sice nekončí, ale kombinace Danek Juchelka – Vladimír Šenk – Jan Lasák a Jan Šenk končí zakončením levačkou posledního jmenovaného střelou k tyči na 2:0. Hosté se dostali před naší branku jen ojediněle, ale jejich rohový a následné zakončení Roman v pohodě kryje. Do konce poločasu jsme ještě neproměnili několik TUTOVEK (vedle nebo do gólmana), ale přesto jsme navýšili skóre na 3:0, a to po dlouhém autu Patrika Jedličky – sklepnutí míče prsama Vojty Vavrečkou a pohotové levačce Vladimíra Šenka.

Ve druhé půli se pokusili hosté o zvrat v utkání, ale jejich střelecké zakončení končí mimo naší branku, nebo v náručí Romana. Naše mužstvo se pak střelecky prosadilo až v 70.min., kdy zatáhl míč po levé straně střídající Ondra Strojil a vybídnul ideální přihrávkou k zakončení nabíhajícího Vladimíra Šenka, jehož levačka se nemýlila – 4:0. Do konce zápasu jsme se pokusili navýšit vítězství, ale střely Daniela Juchelky, Libora Brože, Vojty Vavrečky či boční nůžky Ondry Strojila a následná dorážka již brankou neskončily.

Co říci závěrem: Díky maximálnímu nasazení celého mužstva, rychlosti a důrazu v osobních soubojích, jsme si vytvořili ideální brankové šance, které jsme konečně proměnili a zaslouženě zvítězili. Díky fanouškům za hlasivkovou podporu a věřím, že se jim sehrané utkání líbilo.
Martin Š.

Příští utkání: Slávia Opava – Těškovice, Sobota 1.9.2018 od 16:30 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*