Slávia Opava – Těškovice – 2:2 (2:1)

Branky: Vladimír Šenk, Dalibor Illík

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana:Lasák Jan (Lazecký Petr) — Illík Dalibor — Brož Libor — Krayzel Jakub
Záloha: Jedlička Patrik (Krayzel Matěj) — Juchelka Daniel (Sroka Bohdan) — Solnický Jakub (Strojil Ondra) — Šenk Vladimír
Útok: Vavrečka Vojta — Šenk Jan

Lazecký Přemek
Rek Tomáš, Sýkora Dušan, Hasoň Michal, Korčák Čestmír – omluveni

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na kvalitní „letiště“ mužstva – Slavia Opava.
Úvod utkání byl ve znamení vzájemného oťukávání obou mužstev. Do první šance jsme se dostali již v 6.min. kdy zabíhající Vojta Vavrečka zpětnou přihrávkou vybídnul k zakončení Jana Šenka, ale tomu míč v rozhodující chvíli uskočil – NIC. Domácí odpověděli v 11.min.
stříleným centrem mimo Romanovu branku a následnou střelou na rohový praporek – NIC.
V 16.min. se nám podařila ukázková fotbalová kombinace Vojta Vavrečka – Jan Šenk – Vladimír Šenk, když poslední jmenovaný otevřel svojí levačkou z hranice šestnáctky křižnou střelou k tyči skóre utkání na 0:1. Domácí odpovídají ve 20.min. střelou JEN nad.
Ve 21.min. skóruje Vojta Vavrečka na 0:2, ale branka nebyla pro offside uznána – NIC. Ve 24.min. sráží střelu Jana Šenka obránce a následné zakončení Vojty Vavrečky vyráží domácí gólman na roh.
Po jeho rozehrání zakončuje odražený míč z cca. 20m střelou Jakub Krayzel, a gólman opět jenom vyráží na roh – NIC. Ve 27.min. střílený centr domácích Roman vyráží a ve 30.min.
domácí srovnávají na 1:1, ale branka nebyla pro offside uznána – skóre se nemění. To se ale změní ve 34.min. kdy domácí zakončují přetáhnutý centr z pravé strany hřiště pohotovým zakončením k Romanově tyči na 1:1. Ihned po našem rozehrání vytvoříme v obraně nepředstavitelnou HRUBKU, kterou domácí trestají pohotovou umístěnou střelou na 2:1.
Darovali jsme tak domácím lacinou branku, ze které jsme se do poločasu už jen těžko vzpamatovali.

Ve druhé půli jsme se pokusili o zvrat v utkání a ve 47.min. po faulu na Vladimíra Šenka zahrává Vojta Vavrečka přímý kop, ale jeho BOMBU vyráží gólman kolenem – NIC.
V 51.min. zatáhne míč po levé straně hřiště střídající Matěj Krayzel, ale jeho dobrý centr nenašel adresáta. V 54.min. zakončuji domácí střelou nad naší branku a následný break v 69.min.
z poloviny hřiště končí naštěstí opět nad NIC. V 71.min. obejde Matěj Krayzel dva obránce, ale zakončení končí mimo tyče domácích. V další minutě na 2x zakončuje Jan Šenk, ale akce končí
jenom rohovým kopem. V 73.min. proběhne aktivní Matěj Krayzel přes 3.obránce domácích a jeho zakončení končí rohovým kopem, který následně zahrává Vladimír Šenk a na jeho přetáhnutý centr po teči Vojty Vavrečky nabíhá Dalibor Illík, který z hranice šestnáctky prostřelí pravačkou všechno co mu stálo v cestě – 2:2. Domácí zahrozili střelou v 77.min. a následně v 82.min., kdy střela končí těsně vedle levé tyče Romanovy branky.
V 85. a 86.min. zatáhne po pravé straně hřiště míč Patrik Jedlička, ale jeho střílené centry ke zvýšení skóre nevedly. V 88.min. projde středem hřiště Jan Šenk, ale jeho „česká ulička“ na zabíhajícího Vojtu Vavrečku byla dlouhá – NIC. V samotném závěru utkání mohl po centru Matěje Krayzla z levé strany hřiště rozhodnout celý zápas Jan Šenk, ale jeho hlavička v dobrém střeleckém postavení mu jenom sklouzla po hlavě.

Co říci závěrem: Obě mužstva předvedly kvalitní fotbalové výkony, pohledné kombinační akce, včetně střeleckých zakončení a hlavně branek. Remíza tak byla spravedlivou dělbou
bodů pro obě mužstva.
Martin Š.

Příští utkání: Těškovice – Vřesina, Sobota 8.9.2018 od 16:00 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*