Těškovice – Vřesina 4:4 (2:0)

Branky: Vojta Vavrečka, Vladimír Šenk, Jakub Solnický, Ondra Lindovský

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana:Lasák Jan (Hoza Michal) — Illík Dalibor — Brož Libor — Krayzel Jakub
Záloha: Solnický Jakub (Sochorek Dalibor) — Juchelka Daniel (Lindovský Ondra) — Šenk Jan — Šenk Vladimír
Útok: Krayzel Matěj — Vavrečka Vojta

Sroka Bohdan, Sýkora Dušan, Lazecký Petr, Korčák Čestmír, Hasoň Michal – omluveni, Strojil Ondra – zranění

V dalším domácím utkání jsme za slunečného počasí před velmi dobrou diváckou kulisou přivítali mužstvo Vřesiny. V 5.min. vysunutý Vojta Vavrečka vybídne zpětnou přihrávkou Vladimíra Šenka – roh.
V6.min končí hlavička Jana Šenka mimo tyče hostů a následná střela z dálky Jana Lasáka v rukavicích gólmana. Ve 12.min. ohrozí hosté 2x střelou nad Romanovu branku.
V 16.min. po rychlé Romanové rozehrávce na zabíhajícího Vojtu Vavrečku a zpětné přihrávce na Matěje Krayzla končí naše zakončení bohužel nad brankou.
Ve 20.min. po spolupráci Vladimír – Jan Šenkovi, sráží střelu Jendy obránce – NIC.
Ve 24.min. pálí hosté opět nad branku a další jejich pokus musí Roman úspěšně boxovat ven z branky.
Ve 25.min. je faulován na hranici šestnáctky pronikající Matěj Krayzel a nařízený přímý kop promění BOMBOU z pravačky Vojta Vavrečka – 1:0. Hosté reagují na obdrženou branku rychlým
breakem, ale naštěstí zakončují jenom nad Romanovu branku. Ve 28.min. po prudkém rohovém kopu Vojty Vavrečky vyskočí nejvýše u zadní tyče Dalibor Illík a jeho hlavička končí
v protilehlé šibenici hostů – 2:0.
Ve 34.min. zahrozí pěknou kombinační akcí hosté, ale Roman je na místě.
Ve 37.min. musí Roman vytlačit střelu k tyči na rohový kop, po jehož rozehrání musí opět Roman boxovat míč mimo tyče, ale odražený míč hosté tvrdou střelou do hlavy „sestřelí JEN“ bránícího Libora Brože – NIC (naštěstí byl Libor v pořádku).
V závěru poločasu ještě v naší šestnáctce musí Roman 2x „čarovat“ a jednou nám pomůže dokonce tyčka.

Ve 47.min. druhého poločasu zahrávají hosté dlouhý aut, na který si vyskočí Roman a v souboji je jasně sražen na zem. Vypadnutý míč z Romanových rukavic pak hosté v poklidu za tichého přihlížení hlavního sudího doráží do prázdné branky – 2:1. ŠOK !!! Naštěstí hrajeme dále a ve 48.min. si na trestný kop Libora Brože zaběhne za obranu hostů Jakub Solnický a hlavou zvyšuje před vybíhajícím gólmanem na 3:1.
V 50.min. následuje opět dlouhý aut hostů do naší šestnáctky a po hlavičkovém souboji se míč odráží od našeho obránce nešťastně do naší sítě – 3:2.
V 61.min. udeří opět hosté po naší levé straně hřiště a střílený centr projde podél celé branky k naší pravé tyči – 3:3.
V 63.min. vysune Vladimír Šenk ideálně nabíhajícího Matěje Krayzla, který zpětnou přihrávkou z brankové čáry vybídne střídajícího Ondru Lindovského ke skórování, a je to 4:3.
V 63.min. zatáhne míč středem hřiště Ondra Lindovský, ale jeho střela končí těsně vedle branky, taktéž těsně vedle končí zakončení Matěje Krayzla – NIC.
Hosté zakončují v 66.min. stříleným centrem, který Roman vyboxuje – NIC.
V 80.min. zahrávají hosté opět z levé strany hřiště dlouhý aut, který Roman nešťastně podběhne a hosté vyrovnávají se štěstím na 4:4.
V samotném závěru po kombinaci Dalibor Sochorek – Ondra Lindovský – Dalibor Sochorek poslední jmenovaný vybídne ke skórování Vladimíra Šenka, který ale v gólové šanci bohužel z „pětníku“ hostujícího gólmana nepřekonal, skóre se tak nezmění.

Co říci závěrem: Obě mužstva předvedly velmi kvalitní fotbalové výkony včetně branek padajících jako „na houpačce“, kterým bohužel nestačil svým slabým výkonem hlavní SUDÍ – a to na obou stranách.
Martin Š.

Příští utkání: Dobroslavice – Těškovice, Sobota 15.9.2018 od 16:00 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*