Dobroslavice – Těškovice 1:0 (0:0)

Branky: 0

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana:Lasák Jan — Illík Dalibor — Šenk Jan — Brož Libor — Krayzel Jakub
Záloha: Solnický Jakub — Juchelka Daniel — Vavrečka Vojta — Šenk Vladimír
Útok: Sroka Bohdan (Hoza Michal) — Korčák Čestmír (Sochorek Dalibor)

Sýkora Dušan, Ondra Strojil – zranění
Rek Tomáš, Hasoň Michal, Illík Dalibor, Jedlička Patrik, Lazecký Petr, Matěj Krayzel – omluveni

V dalším mistrovském utkání jsme v okleštěné sestavě zajížděli na hřiště Dobroslavic.
Již ve 3.min. zatáhne Libor Brož z poloviny míč do hostující šestnáctky, ale v rozhodující chvíli zakopne – NIC.
V 9.min. zahrozí domácí střelou za naší šestnáctkou, a to těsně vedle naší Přemkovy tyčky – NIC.
Ve 12.min. vysune Vladimír Šenk nabíhajícího Vojtu Vavrečku, ale jeho zakončení končí odražením JEN na roh. Po jeho rozehrání směřuje míč na nabíhajícího Daniela Juchelku, ale neskutečně BLBĚ postavený SUDÍ přihrávku srazil – NIC.
Ve 14.min. chybuje domácí obrana, ale break Bohdana Sroky v brance domácích nekončí. Následné zakončení Vladimíra Šenka v dobré střelecké pozici končí jen vlastním ukopnutím míče – NIC.
V 18.min. po faulu na Vladimíra Šenka následuje přímý kop, ale ten z kopačky Vladimíra končí odrazem na roh. Následné zakončení Vojty Vavrečky končí sražením obránce – NIC.
Ve 20.min. vybídne ke skórování centrem za obranu Libor Brož dobře postaveného Čestmíra Korčáka, ale tomu míč při zpracování utíká do autu. O 5.min. později centruje z pravé strany Daniel Juchelka, odražený míč směřuje ven z šestnáctky, ale zakončení Jana Šenka končí bohužel vedle – NIC.
Ve 31.min. zakončují domácí JEN střelou mimo Přemkovy tyče, ale o 2.min. později musí Přemek včasným vyběhnutím likvidovat gólový break domácích – skóre se nemění
Ve 36.min. zatáhne míč po levé straně hřiště Bohdan Sroka, zasekává na levou nohu, ale jeho střela končí JEN vedle pravé šibenice domácí branky. Ve 39.min. po rohovém kopu domácích musí na 2x zasahovat Přemek.
A ve 41.min. jsme měli štěstí, když po přímém kopu domácích prošel střílený centr naší šestnáctkou až do autu. Ve 42.min. střílí před šestnáctkou Jan Šenk, domácímu gólmanovi míč vypadává, ale dorážka nabíhajícího Bohdana Sroky končí JEN vedle tyčky domácích. V závěru poločasu dojde ze strany domácích k breaku 2 na 1, ale včasným návratem v poslední chvíli vypíchne míč vracející se Vladimír Šenk – NIC.

Ve 46.min. přesprintuje po pravé straně 3.obrance Vojta Vavrečka, ale skóre se nemění. To se nemění i po breaku z ½ hřiště Bohdana Sroky, který sice udělá kličku vybíhajícímu gólmanovi, ale jeho zpětná přihrávka však nenašla adresáta. V 56.min. vysunuje Daniel Juchelka dlouhým pasem Vojtu Vavrečku, ale akce končí rohem. Po jeho rozehrání si centr zpracovává Jan Šenk, ale v pádu již míč netrefil – NIC.
V 75.min. zakončují domácí střelou JEN nad naší branku. V 76.min. povodí v šestnáctce střídající Dalibor Sochorek 4.obránce domácích, ale jeho zakončení levačkou končí jen v náručí gólmana. V 76.min. po naší chybě ve středu obrany při nákopu domácích, zakončují domácí střelou pod vybíhajícím Přemkem na 1:0.
V 83.min vybídne v šestnáctce domácích Dalibor Sochorek volného Daniela Juchelku, ale ten ve snaze obstřelit obránce obstřeluje i branku domácích – NIC.
V 85.min. vysunuje Dalibor Sochorek nabíhajícího Vojtu Vavrečku, ale jeho střílený centr brankou nekončí.
V 88.min. se obranou domácích opět „proháčkuje“ Dalibor Sochorek, ale jeho přihrávku „tutovku“ zakončuje Vladimír Šenk JEN vedle levé tyče domácích – NIC.
V 89. Min. zakončuje Dalibor Sochorek střelou JEN nad branku. V samotném HEKTICKÉM závěru utkání kopou po faulu domácí ještě volný přímý kop, který Přemek kryje. Skóre utkání se nám tak nepodařilo otočit.

Co říci závěrem: Na rozdíl od domácích, kteří hráli JEN kopanou, naše mužstvo předvedlo kombinační FOTBAL. Bohužel na šance se nehraje, a i když jsme sahali minimálně po bodu, nevezeme domu NIC.

Martin Š.

Příští utkání: Stěbořice – Těškovice, Sobota 22.9.2018 od 16:00 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*