Obrana:Lasák Jan (Juchelka Daniel) — Illík Dalibor — Brož Libor — Krayzel Jakub
Záloha:Jedlička Patrik — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Solnický Jakub (Sroka Bohdan)
Útok: Vavrečka Vojta (Korčák Čestmír) — Krayzel Matěj

Lazecký Přemek, Strojil Ondra – zranění
Rek Tomáš, Sýkora Dušan, Sochorek Dalibor, Lazecký Petr – omluveni

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na hřiště mužstva – Stěbořice.
Od první minuty se naše mužstvo dostalo pod souvislý tlak domácích a prakticky jsme se cca. 10.min. nedostali k míči. Přetížená obrana tak v 8.min. utkání inkasovala na 1:0 – celkem šok. I přes pokračující tlak domácích jsme se po inkasované brance dostali před šestnáctku soupeře, ale zpětná přihrávka Jakuba Solnického na nabíhajícího Patrika Jedličku končí tvrdou střelou, kterou však domácí gólman vyráží. Tlak domácích neustává a ve 20.min. inkasujeme po naší chybě v rozehrávce ve středu hřiště na 2:0. Do konce poločasu nám ještě pomůže dobře postavená pravá tyčka Romanovy branky a jeho 3.včasné vyběhnutí, které zlikvidovaly TUTOVKY domácích a nás před DEBAKLEM.

Ve druhé půli jsme sice srovnali s domácími „herní krok“, ale naše brankové šance včetně střeleckých zakončení z kopaček Matěje Krayzla, Jana Šenka a hlavičky Dalibora Illíka ke snížení skóre utkání nevedly. Naopak domácí využívali naší otevřené obrany k rychlým breakům, které již naštěstí k navýšení konečného skóre nevedly.

Co říci závěrem: Domácí mužstvo nás v první půli předčilo v rychlosti, důrazu v osobních soubojích, kombinaci a hlavně v zakončení, čemuž odpovídal i pro nás „přijatelný“ výsledek 1.poločasu – „JEN“ 2:0. Ve druhé půli jsme sice srovnali hru, ale na zvrat utkání to již nestačilo.