Služovice – Těškovice 3:2 (2:2)

Branky: Vladimír Šenk, Vojta Vavrečka

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana:Strojil Ondra (Lazecký Petr) — Illík Dalibor — Brož Libor — Krayzel Jakub (Lasák Jan)
Záloha: Sochorek Dalibor — Šenk Jan — Šenk Vladimír — Solnický Jakub
Útok: Vavrečka Vojta — Sroka Bohdan (Juchelka Daniel)

Krayzel Matěj – STOP
Sýkora Dušan – zranění, Korčák Čestmír – náhradník, Lazecký Přemek – nemoc

Po nevydařeném domácím utkání jsme zajížděli na hřiště Služovic, kde to vypadalo do 20.min utkání, jako pohodový zápas. V 6.min. se střelou z dálky prosadil levačkou Vladimír Šenk – 0:1, a v 16.min. po akci Jakub Krayzel – Jakub Solnický zakončuje střelou k tyči Vojta Vavrečka – 0:2. Další brankové šance 2 na 1, končí odmávaným offside Bohdana Sroky a taktéž následná jeho levačka vysoko nad prázdnou branku domácích. NEDÁŠ – DOSTANEŠ platí stále a ve 25.min. po špatném pokrytí v obraně inkasujeme na 1:2 a do konce poločasu po hrubé chybě ve středu obrany na 2:2.

Ve druhé půli se snažíme kombinovat, ale zakončení Jana Šenka končí těsně vedle a break Vladimíra Šenka z ½ hřiště v 50.min. po „mrtvém offside“ končí necitlivým odpískáním hlavního sudího. V 67.min. Roman ještě včasným vyběhnutím vyráží míč na roh, ale následný přetáhnutý centr do naší šestnáctky bohužel končí v naší síti – 3:2.
V 80.min. proháčkuje Dalibor Sochorek obranou soupeře a je na hranici šestnáctky faulován. Nařízený přímý kop končí z kopačky Vladimíra Šenka nad brankou domácích. Do konce zápasu jsme si po ose Dalibor Sochorek – Vojta Vavrečka – Jan Šenk vypracovali ideální fotbalovou šanci – TUTOVKU, kterou bohužel poslední jmenovaný neproměnil. Utkání tak skončilo konečným výsledkem 3:2.

Co říci závěrem: Po výborném začátku utkání a kombinační hře jsme vedli zaslouženě 0:2, ale pak jsme nepochopitelně polevili a do poločasu jsme po 2. hrubých chybách umožnili domácím vyrovnat. Ve druhé půli jsme se pak po inkasované brance snažili o vyrovnání, ke kterému jsme měli velmi blízko, ale vyrovnat se nám již nepodařilo. Remíza by byla určitě spravedlivá.