Těškovice – Hlavnice 2:3 (0:3)

Branky: Vladimír Šenk – 2x

Sestava

Brankář: Lazecký Přemysl (Hoza Michal)
Obrana:Juchelka Daniel — Illík Dalibor — Solnický Jakub — Krayzel Jakub
Záloha: Jedlička Patrik — Šenk Jan — Vavrečka Vojta — Šenk Vladimír
Útok: Lindovský Ondra (Sroka Bohdan) — Korčák Čestmír (Sochorek Dalibor)

Sýkora Dušan, Ondra Strojil – zranění
Matěj Krayzel, Libor Brož, Roman Lazecký – omluveni

Po dvou nevydařených utkáních se naši hráči pokoušeli napravit reputaci před domácími fandy proti mužstvu – Hlavnice. Bohužel již ve 2.min. inkasujeme po rohovém kopu hostů, nedůsledném pokrytí a následné dorážce na 0:1.
Ve 4.min. vyslal Jan Šenk nabíhajícího Vojtu Vavrečku, který ale nízkým lobem vybíhajícího hostujícího gólmana nepřekonal – NIC. Další střelecké pokusy Vladimíra Šenka a Čestmíra Korčáka vyrovnávací brankou taktéž nekončí.
Naopak udeří opět hostě a ve 25.min. končí jejich trestný kop JEN těsně vedle Přemkovy tyčky, ale je 26.min. chybujeme ve středu hřiště a hosté v breaku skórují na 0:2. Po inkasované druhé
brance zvyšuje naše mužstvo tempo hry, ale průniky či zakončení Vladimíra Šenka, Patrika Jedličky, Jana Šenka a Vojty Vavrečky končí na hradbě těl bránících hostů nebo je vyráží gólman – NIC. Ve 43.min dojde v naší šestnáctce ke tvrdému souboji vybíhajícího Přemka s útočníkem hostů, po kterém Přemek zůstává bezvládně ležet na zemi. Přihlížející Hlavní SUDÍ nechává nepochopitelně hru pokračovat a hosté pak pohodlně zvyšují do prázdné branky na 0:3. Teprve po odpískání branky povolí SUDÍ ošetření stále bezvládně ležícího Přemka a nebere zřetel na naše protesty – branka platí. !!! Po delším ošetřování ukončuje Hlavní SUDÍ na náš pokyn předčasně poločas. Přemek je nakonec převezen ZÁCHRANKOU do nemocnice na vyšetření.

Ve 47.min. po kombinaci Jan a Vladimír Šenkovi – zakončení NIC. Hosté na druhé straně střílí vedle naší branky – NIC.
V 50.min. zahrává Vladimír Šenk rohový kop na přední tyč a hosté si prudký míč srážejí do vlastní branky 1:3. V 52.min. si na roh Vojty Vavrečky vyskočí Jan Šenk, ale hlavička míří nad břevno – NIC.
V 60.min. vyráží Michal Hoza střelu k tyči – skóre se nemění. V 75.min. vyšle střelu z dálky Daniel Juchelka, ale gólman vyráží – NIC.
Break Vojty Vavrečky v 76.min – odkop hostů – NIC. V 84.min. vysune střídající Petr Lazecký zabíhajícího Jakuba Krayzla, který ve skluzu sice zakončuje, ale je to JEN rohový kop.
V 88.min. konečně snižujeme na 2:3, a to po proháčkování obranou hostů a střelou k tyči z kopačky Vladimíra Šenka. V závěru utkání se dostal po pravé straně k zakončení střídající Bohdan Sroka, ale jeho střela skončila těsně vedle tyčky hostů. V poslední minutě zápasu jsem pak „sahali“ po vyrovnání, kdy prudký centr Vojty Vavrečka z pravé strany hřiště proletěl šestnáctkou hostů, ale zabíhající Patrik Jedlička jasnou TUTOVKU do prázdné branky nedopravil (přestřelil z brankové čáry).

Co říci závěrem: Zápas jsme nezačali dle našich představ a po chybách jsme inkasovali na 0:2. Do poločasu nás regulérně „zaříznul“ hlavní SUDÍ, který nepřerušil hru po tvrdém
zákroku na našeho gólmana ve vlastní šestnáctce, z čehož jsme inkasovali na 0:3. Ve druhé půli jsme byli lepším mužstvem, které si remízu minimálně zasloužilo – bohužel to nevyšlo.

P.S. Přemek je v domácím ošetření, měl narazené břicho a způsobený ŠOK, zůstává mu modřina na břichu.

Martin Š.

Příští utkání: Litultovice – Těškovice, Neděle 21.10.2018 od 14:00 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.