Využití objektu místního pohostinství

OBJEKTU OBČASNKÉ VYBAVENOSTI – DŮM SLUŽEB TĚŠKOVICE

Vážení spoluobčané, návštěvníci webových stránek, dovolujeme si vás oslovit s žádostí o spolupráci na návrzích, nápadech na využití volných prostor v objektu místního pohostinství, které obec Těškovice koupila do svého vlastnictví.
Nápady budou složit pro vypracování architektonické studie – vize jak dál objekt opravovat, upravovat a dále zvelebit pro účely nás všech resp. jako objekt víceúčelové občanské vybavenosti.
Vítány jsou i nápady na případné doplnění či okolí objektu – zelených ploch, parkování atd., které by doplnily okolí objektu.
Pro vaše potřeby představy o místnostech v objektu jsou přiloženy dva půdorys v sklepů a přízemí objektu.
Pro potřeby strategie energetické koncepce nechala obce Těškovice vypracovat energetickou studii objektu – viz příloha.
Děkujeme za každý nápad či podnět, který bude napsán do diskuzní skupiny tohoto příspěvku – vyhodnocení bude veřejně představeno ve formě studie – předpoklad 02-03/2019.

Zastupitelstvo obce Těškovice

EnS OB Těškovice_2018_10_19_FINAL (.pdf)

13_Půdorys 1PP_m_1_50 (.pdf)

14_Půdorys 1NP_m_1_50 (.pdf)

4 comments on “Využití objektu místního pohostinství
 1. Martin Sedlák, starosta obce napsal:

  Na včerejším pracovním jednání – 22.10. – zastupitelů obce padaly tyto návrhy na využití objektu: přímý přístup mezi “extrovnou” a kuchyní, vinárna, sklad vína, infra či parní sauna, wellnes vany, pedikůra, manikůra, masáže, kadeřnictví, rekonstrukce WC ve vazbě na umístění WC pro imobilní, dostupnost objektu pro imobilní, turistické ubytování do 6 osob, umístění prostoru pro projekt Pošta partner – tzv. “poštovna”, maximalistický požadavek na přístavbu tělocvičny – prostorově velmi problmatický.

 2. Martin Sedlák, starosta obce napsal:

  Příspěvek TJ SOKOL Těškovice
  Ahoj Martine,
  k využití prostor místního pohostinství máme návrh, jestli se může pamatovat na oddíl silového trojboje, zdali by mohl být přemístěn do větších prostor, kde v tom případě by se mohlo pořídit nějaké nové nářadí a stroje, tím by se určitě zvýšil zájem o posilovnu. K dnešnímu dni o posilovnu je tak veliký zájem, že stávající prostory jsou nedostačující, nehledě k tomu, že tam není ani WC. Pokud by to bylo reálné, nebyla by špatná webkamera před vchodovými dveřmi, ať je přehled, kdo a kdy odchází (v případě nepořádku, ztráty či poškození). V městech se zato platí a u nás je to prozatím zdarma, akorát T. Hořínek vybírá členské příspěvky. Do budoucna by se nějaký malý poplatek za hodinu posilování mohl vybírat. Za tenis či volejbal na hřišti taky platíme.
  Díky Tomáš.

 3. Martin Sedlák, starosta obce napsal:

  Další nápady zastupitelů obce ze dne 29.10.2018 – pro zakomponování do konceptu a variant řešení – zadní strana objektu – sklad kulis divadlo; dílna a garáž pro obecní traktor; přízemí objektu – společenská místnost zahradkáři + vinotéka

 4. Lenka Žvaková napsal:

  Vážený pane starosto,
  o zřízení tzv dámského stolu (event. Dámského klubu)v restauraci jsem psala v e-mailu, dále by se i občanům líbilo rozšíření a upravení venkovního posezení, celá terasa zejména od pohledu zespodu působí nedobrým dojmem. Líbila by se mi cukrárna s kavárnou, služby pro občany: pedikúra, kadeřnictví, možnost poslouchat v restauraci i dobrou muziku, nejen sportovní zápasy (je restaurace jen pro sportovní fanoušky?), líbily se mi dny s programem (kytary, jiné hudební nástroje, čtení z knih, malování, pletení – je dobré dělat věci společně, ne se separovat, programy pro děti, den například francouzské kuchyně – mohu zajistit, apod.Interiér i exteriér zajímavě barevně pojmout – jaké jsou základní barvy obce? Jaké barvy byste doporučil pro interiér i exteriér restaurace? Jak se bude nově restaurace jmenovat? Co nabídne i přespolním a vůbec jiným než místním? Jak zvýšit zajímavě popularitu obce venku – mimo ni…