Obrana:Lasák Jan — Brož Libor — Solnický Jakub — Illík Dalibor
Záloha: Jedlička Patrik — Šenk Jan — Šenk Vladimír — Krayzel Jakub (Sýkora Dušan)

Útok: Vavrečka Vojta — Juchelka Daniel (Krayzel Matěj)

Lindovský Ondra – omluven
Ondra Strojil, Lazecký Přemysl, Sochorek Dalibor – zranění

V posledním domácím utkání podzimní části sezóny jsme nastoupili jako předposlední team proti poslednímu mužstvu tabulky – Kobeřice „B“.
Úvod utkání patřil našim hráčům, ale zakončení Jakuba Krayzla ani Patrika Jedličky v síti nekončí.
Ve 12. a 15.min.. se dostane za obranu aktivní Vojta Vavrečka, ale bez brankového efektu.
V 19.min. zahrozí střelou hosté, ale Roman je na místě.
Ve 20. a 22.min. zakončuje opět Vojta Vavrečka, ale opět těsně vedle – NIC.
Ve 26.min. zakončují hosté, ale Roman kryje. Ve 28.min. se nešťastně zranil hostující útočník (kotník) a byl převezen do nemocnice. Do konce poločasu „zazdí“ jasnou TUTOVKU Vojta Vavrečka – NIC, a hosté po trestném kopu hlavičkují těsně nad Romanovu branku. Poločas tedy končí bez branek.
V úvodu druhé půle zahrozí středem naší obrany hostě, ale Roman včasným vyběhnutím šanci likviduje.
V 54.min. zahrává Vladimír Šenk rohový kop, na který si naběhl Jan Šenk a slabší pravačkou (se štěstím) otevírá skóre utkání na 1:0. O minutu později vybojuje Vladimír Šenk míč ve středu hřiště, vysílá Vojtu Vavrečku do ideální šance, ale Vojta bohužel nezpracuje míč – NIC.
V 62.min. se kombinační akce obou hráčů opakuje a na jejím konci zakončuje do prázdné branky nabíhající Jakub Krayzel – 2:0. Následně vybídne Vojta zpětnou přihrávkou ke skórování Patrika Jedličku, ale jeho zakončení hostující gólman reflexivně nohou vyráží na roh. Další naše střely z kopaček Vladimíra Šenka, Vojty Vavrečky a Matěje Krayzla končí vedle branky hostů – NIC.
V 80.min. zatáhne míč po pravé straně hřiště Matěj Krayzel, míč směřuje na Vladimíra Šenka (který ho pouští za sebe), ale zakončení Vojty Vavrečky končí v náručí gólmana – NIC.
V 83.min. zakončuje střelou z poza šestnáctky nejdříve Jan Šenk a následně Jan Lasák, ale obě zakončení gólman se štěstím nohama vyráží.
Jelikož do konce zápasu končí jasná TUTOVKA z hlavičky Vojty Vavrečky jen na břevně hostů, končí toto utkání konečným výsledkem 2:0.

Co říci závěrem: Bojovné, místy vyrovnané, ale hlavně férové utkání z obou stran, ve kterém jsme si vytvořili více brankových šancí a zaslouženě zvítězili. Díky skalním fanouškům za výraznou hlasivkovou podporu i při tomto podzimním sychravém počasí.

P.S. Hráči z Těškovice přejí zraněnému protihráči brzké uzdravení.