Zprávy místního rozhlasu

Zprávy místního rozhlasu
pátek 16 listopadu 2018

Rybáři Těškovice přijímají objednávky na vánoční kapry. Prodej se uskuteční v sobotu 22.prosince. Závazné objednávky se zálohou 200, Kč přijímají pan Radomír Krčmář a pan Ivan Lindovský, nebo si můžete ryby objednat každou sobotu dopoledne v Šupině.

Divadelní soubor Berani pod záštitou obce Těškovice vás srdečně zve 1. prosince od 15. hod. na Vánoční trhy. Je připraven kulturní program a k jídlu zabíjačkové dobroty.

Upozorňujeme občany, že byl zazimován přívod z hlavního vodovodního řádu na hřbitově. K zalévání použijte prosím ruční pumpu.

V sobotu 24. listopadu Vás zve bezejmenný divadelní soubor do Slatinského kostela na inscenaci Toufar. Začátek je v 18. hod., vstupné 100,- Kč. Výtěžek představení bude použit na opravu varhan v kostele ve Slatině. Předprodej vstupenek bude v Těškovicích 18. listopadu po nedělní mši v sakristii.

Zahrádkáři Těškovice zvou své členy a ostatní občany na přednášku-Čína očima turisty která se uskuteční v úterý 20.listopadu od 17.hod v malém sále KD Těškovice. Srdečně zve Výbor zahrádkářů Těškovice.