Závěrečná zpráva: Fotbal – Muži podzim – sezóna 2018/2019

Muži Okresní přebor skupina A

Těškovice – Jakartovice 1:3 (0:2)

branky: Vojta Vavrečka

I přes dobrý herní projev obou mužstev a vytvoření brankových šancí na obou stranách hřiště, rozhodla toto utkání zkušenost hostů, pohotovost v zakončení a chyby domácích.

Vávrovice – Těškovice 3:2 (1:1)

branky: Vojta Vavrečka, Vladimír Šenk

Pokud nebudeme proměňovat vyložené brankové šance – tutovky, a zároveň dělat chyby v obraně – nemáme šanci v dobře sehraném utkání na vítězství.

Těškovice – Březová 4:0 (3:0)

branky: Vladimír Šenk – 2x, Libor Brož, Jan Šenk

Díky maximálnímu nasazení celého mužstva, rychlosti a důrazu v osobních soubojích, jsme si vytvořili ideální brankové šance, které jsme konečně proměnili a zaslouženě zvítězili. Díky fanouškům za hlasivkovou podporu a věřím, že se jim sehrané utkání líbilo.

Slávia Opava – Těškovice – 2:2 (2:1)

branky: Vladimír Šenk, Dalibor Illík

Obě mužstva předvedly kvalitní fotbalové výkony, pohledné kombinační akce, včetně střeleckých zakončení a hlavně branek. Remíza tak byla spravedlivou dělbou bodů pro obě mužstva.

Těškovice – Vřesina 4:4 (2:0)

branky: Vojta Vavrečka, Vladimír Šenk, Jakub Solnický, Ondra Lindovský

Obě mužstva předvedly velmi kvalitní fotbalové výkony včetně branek padajících jako „na houpačce“, kterým bohužel nestačil svým slabým výkonem hlavní SUDÍ – a to na obou stranách.

Dobroslavice – Těškovice 1:0 (0:0)

branky: 0

Na rozdíl od domácích, kteří hráli JEN kopanou, naše mužstvo předvedlo kombinační FOTBAL. Bohužel na šance se nehraje, a i když jsme sahali minimálně po bodu, nevezeme domu NIC.

Stěbořice – Těškovice 2:0 (2:0)

branky: 0

Domácí mužstvo nás v první půli předčilo v rychlosti, důrazu v osobních soubojích, kombinaci a hlavně v zakončení, čemuž odpovídal i pro nás „přijatelný“ výsledek 1.poločasu – „JEN“ 2:0. Ve
druhé půli jsme sice srovnali hru, ale na zvrat utkání to již nestačilo.

!!! Těškovice – Štítina 0:7 (0:3) !!!

branky: 0
ČERNÉ SOBOTNÍ ODPOLEDNE TĚŠKOVICKÉ KOPANÉ !!!
BYL TO PROSTĚ TĚŠKOVICKÝ DEBAKL.

Služovice – Těškovice 3:2 (2:2)

branky: Vladimír Šenk, Vojta Vavrečka

Po výborném začátku utkání a kombinační hře jsme vedli zaslouženě 0:2, ale pak jsme nepochopitelně polevili a do poločasu jsme po 2. hrubých chybách umožnili domácím vyrovnat. Ve druhé půli jsme se pak po inkasované brance snažili o vyrovnání, ke kterému jsme měli velmi blízko, ale vyrovnat se nám již nepodařilo. Remíza by byla určitě spravedlivá.

Těškovice – Hlavnice 2:3 (0:3)

branky: Vladimír Šenk, Dalibor illík

Zápas jsme nezačali dle našich představ a po chybách jsme inkasovali na 0:2. Do poločasu nás regulérně „zaříznul“ hlavní SUDÍ, který nepřerušil hru po tvrdém zákroku na našeho gólmana ve
vlastní šestnáctce, z čehož jsme inkasovali na 0:3. Ve druhé půli jsme byli lepším mužstvem, které si remízu minimálně zasloužilo – bohužel to nevyšlo.

Litultovice – Těškovice 1:1 (1:0)

Opět jsme po chybě zbytečně inkasovali a museli dohánět jednobrankové manko. Díky výbornému výkonu našeho gólmana Romana jsme již neinkasovali a zlepšenou hrou ve druhé půli zaslouženě
vyrovnali. Vezeme si tak domů „cenný skalp“ a 1.bod mající pro nás nesmírnou hodnotu.

Těškovice – Kobeřice „B“ 2:0 (0:0)

branky: Šenk Jan, Jakub Krayzel

Bojovné, místy vyrovnané, ale hlavně férové utkání z obou stran, ve kterém jsme si vytvořili více brankových šancí a zaslouženě zvítězili. Díky skalním fanouškům za výraznou hlasivkovou podporu i při tomto podzimním sychravém počasí.

Píšť – Těškovice 2:2 (2:2)

branky: Vojta Vavrečka, Jakub Krayzel

Našemu mužstvu patřil úvod zápasu a zasloužené vedení 0:2. Jenže od 28.min – od snížení domácích na 1:2, jsme byli „nuceni hrát proti 12-ti hráčům v poli, vč. Hlavního sudího“, takže
získaný bod bereme jako úspěch.

Střelci – Podzim 2018:
Vladimír Šenk – 7x
Vojta Vavrečka – 6x
Jakub Krayzel, Jan Šenk, Dalibor Illík – 2x
Libor Brož, Jakub Solnický, Ondra Lindovský – 1x
Vedení fotbalového oddílu a hráči děkují všem sponzorům (zejména OÚ Těškovice) a fanouškům za finanční a hlasivkovou podporu.
Zároveň vzkazují, že na JAŘE to bude určitě lepší !!!