Zprávy místního rozhlasu

Zprávy místního rozhlasu
Středa 16.ledna 2019

Vážení spoluobčané, zástupci společenských a zájmových organizací působících na katastru obce Těškovice, zastupitelstvo obce na svém veřejném jednání dne 21.prosince 2018 odsouhlasilo podávání žádostí o finanční dary na rok 2019 pro Vaši činnost. Vaše žádosti budou přijímány na zveřejněném formuláři do dne 25.února 2019 a to doručením pouze v písemné podobě s podpisem zpracovatele
a fotokopiemi příloh. Vaše případné dotazy či konzultace lze provést buď osobně v úřední dny či prostřednictvím emailu starosta@teskovice.cz.
S pozdravem – zastupitelstvo obce Těškovice.

Obec Těškovice – jako majitel pohostinství oznamuje občanům, že umožňuje vstup do restaurace se psy a to na základě ankety za určitých podmínek. Pes musí být na krátkém vodítku, bez volného pohybu po místnostech pohostinství včetně terasy, dále pobyt se psem v pohostinství a na terase pouze u stolu majitele psa a zákaz konzumace nápojů a jídel psů z nádob určených pro návštěvníky pohostinství, u obsluhy jsou misky pro psy k dispozici na vyžádání.
V případě nerespektování nebudete obslouženi a požádání o respektování výše uvedeného. Děkujeme za pochopení přání zákazníků.

Klub důchodců Těškovice ve spolupráci s obcí Těškovice Vás zvou na zdravotní přednášku o bylinkách a mastičkách na potlačování bolesti pohybového aparátu, která se bude konat v úterý 22.ledna 2019 od 16 hodin v malém sále kulturního domu v Těškovicích. Přednášet bude lázeňský lektor a bylinkář Karel Štenbaur, spolupracovník farmacie Biomedika Praha. Tužku, papír na poznámky a dobrou náladu s sebou.