Pozvánka na: Benefici pro Tomáše

Vážení přátelé,
jsme nezisková organizace Centrum pro seniory Trojlístek, z. s.. Dovolte mi krátce Vás informovat o naší činnosti a zároveň srdečně pozvat na námi připravovanou akci. Pevně věřím, že Vás naše pozvání osloví a bude tak příjemným setkáním, příležitostí k poznání i dobrým začátkem naší možné spolupráce.
CPS Trojlístek pokračuje v pořádání charitativních akcí. Již potřetí realizujeme Veřejnou sbírku a Benefiční koncert.

Celá Benefice pro Tomáše je věnována sedmnáctiletému Tomášovi, který od narození trpí dětskou mozkovou obrnou. Je plně závislý na celodenní pomoci doma i ve škole. Výtěžek z akce mu pomůže zůstat v kolektivu dětí v rámci povinné školní docházky a částečně pokrýt náklady na potřebnou léčbu, asistenta a pořízení rehabilitačních pomůcek, bez kterých není schopen zvládnout ani tuto základní komunikaci, která ho spojuje s okolím.

Tomáš a jeho příběh ZDE

Loď vyplouvá!!!

Buďte s námi na jedné lodi, která směřuje k jednomu cíli – Podpořit Tomáše

A to návštěvou Benefičního koncertu, konaného dne 2. 5. 2019 v Kině MÍR Opava nebo příspěvkem v rámci Veřejné sbírky.

Žádný dar není malý – podpora v jakékoliv výši umožní, abychom mohli uspořádat benefici a Tomášovi tak zajistit lepší budoucnost.

SPOLEČNĚ koupíme nový vozík, potřebné dláhy, pleny, speciální a životně důležité rehabilitační pomůcky, zajistíme asistenta a tolik potřebnou rehabilitaci.

cid:image004.jpg@01D4D36B.AF233AB0

Jsme připraveni na spolupráci s Vámi. Neváhejte nás kontaktovat.

Bc. Andrea Matýsková, ředitelka spolku CPS Trojlístek, z.s, tel.: + 420 727 933 093, email: reditelka@cpstrojlistek.cz