Těškovice – Vávrovice 0:0 (0:0)

Branky: 0

Sestava

Brankář: Lazecký Přemysl
Obrana:Illík Dalibor — Solnický Jakub — Brož Libor (Sroka Bohdan) — Krayzel Jakub
Záloha:Jedlička Petr — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Rek Tomáš
Útok:Krayzel Matěj (Kadula Jiří) — Vavrečka Vojta (Sroka Bohdan)

Náhradníci: Petr Lazecký, Přemek Lazecký
Dušan Sýkora, Daniel Juchelka, Ondra Lindovský, Strojil Ondra – omluveni

První jarní – domácí utkání proti mužstvu z Vávrovic, začaly obě mužstva velmi opatrně. Za
zmínku z první půle stojí z 18.min slabé střelecké zakončení slabší levačkou Petra Jedličky, ale
jen do náruče gólmana. Na druhé straně ve 21.min rychlý break hostů, který pohotovým
vyběhnutím zlikvidoval Roman. Následná hlavička hostů končí po trestném kopu nad naší
brankou – NIC. Ve 34. a 36.min vysíláme 2x dlouhým pasem zabíhajícího Vojtu Vavrečku, ale
skóre se nemění. Největší šanci našeho mužstva „zazdil“ v 39.min Matěj Krayzel, když laxně
zakončoval svoji TUTOVKU z hranice šestnáctky, kterou gólman vyrazil na roh – NIC. V závěru
poločasu pak musel ještě Roman bravurně vyrazit hlavičku hostů směřující k naší pravé tyči
a následně s chybující obranou „uhasit“ přečíslení hostů 2 na 1. Poločas tedy 0:0.

Ve 46.min se z trestného kopu ani z následné dorážky neprosadil Vladimír Šenk. Následně
Vladimír v 50.min zakončuje vysoký míč v šestnáctce hostů vysoko nad branku – NIC. V 58.min
se po zaváhání hostující obrany spolu s gólmanem dostává do šance Matěj Krayzel, ale jeho
hokejové sražení bylo posouzeno jako „v mezích pravidel“ – NIC. V 60.min centruje Matěj
Krayzel z levé strany na Vojtu Vavrečku, ale jeho teč gólman vyráží. V 64.min zakončuje střelou
míč Tomáš Rek, ale jenom nad branku hostů. V 70.min vyráží hosté k rychlému breaku, který je
zastaven na hranici šestnáctky jen za cenu faulu. Nařízený přímý kop končí těsně vedle naší
branky – NIC. V závěru utkání jsme si vytvořili několik standartních situací z rohových
a trestných kopů, ale jejich zakončení či následné dorážky skončily na bránících hráčích,
gólmanovi nebo nad brankou hostů. Jelikož v samotném závěru zlikvidoval výborně chytající
Roman na 2x break hostů do naší otevřené obrany, skončilo toto utkání smírně 0:0.

Co říci závěrem: Oproti minulému zápasu předvedlo naše mužstvo průměrný herní výkon
a důraz hostů v osobních soubojích nás prakticky nepustil ke střeleckému zakončení. Díky
výbornému výkonu našeho gólmana Romana nám zůstal doma alespoň jeden důležitý bod.