Březová – Těškovice 2:2 (1:0)

Branky: Matěj Krayzel, Dalibor Illík

Sestava

Brankář: Lazecký Přemysl
Obrana:Illík Dalibor(Juchelksa Daniel) — Solnický Jakub — Kadula Jiří — Krayzel Jakub
Záloha:Jedlička Petr — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Jedlička Patrik
Útok:Krayzel Matěj — Sroka Bohdan

Náhradníci: Lazecký Přemek
Libor Brož – zranění, Vojta Vavrečka, Jan Lasák, Petr Lazecký, Dušan Sýkora, Tomáš Rek – omluveni

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli v okleštěné sestavě na promočené hřiště Březové.
Domácí zahrozili již ve 3.min trestným kopem vedle naší branky. V 6.min po dlouhém autu Patrika Jedličky zakončuje Petr Jedlička jen do obrany domácích. V následné minutě sráží rozehrávku Bodan Sroka na Matěje Krayzla – NIC pro offside.
V 10.min zatáhne míč po levé straně hřiště Jan Šenk, ale jeho prudký centr nenašel adresáta v šestnáctce soupeře.
V 18.min se domácí po sérii rohů a dorážce s tečí ujímají vedení 1:0. Následné naše střelecké pokusy z kopaček Matěje Krayzla a Vladimíra Šenka k vyrovnání nevedly.
Ve 28.min zahrozí domácí dalekonosnou střelou, ale Roman je na místě. O minutu později zakončuje svoje sólo středem hřiště Jakub Krayzel, ale střela končí jen nad brankou. Do poločasu domácí zahrozí ještě 2x nebezpečnými střelami, které Roman naštěstí kryje.

V úvodu druhé půle, po nedorozumění ve středu naší obrany zahrozí domácí, ale branková šance končí naštěstí jen rohovým kopem. V 50.min zatáhne míč podél šestnáctky domácích Bohdan Sroka, vysune z leva nabíhajícího Jana Šenka, jehož střelu domácí gólman jen vyráží a následná dorážka Matěje Krayzla končí v síti – 1:1.
V 53.min se domácí dostávají dlouhým pasem za naší obranu, ale jejich zakončení Roman kryje. V 56.min vysune Matěj Krayzel zabíhajícího Petra Jedličku, ale šance končí jen rohovým kopem, stejně jako další zakončení Petra vedle branky hostů. V 59.min po rohovém kopu Vladimíra Šenka vyskočí nejvýše Jan Šenk, ale jeho hlavička končí těsně vedle levé tyče domácích. O minutu později jsme se konečné prosadili po trestném kopu Vladimíra Šenka, jehož tvrdou střelu gólman neudržel a v následné dorážce se pohotově prosadil Dalibor Illík – 1:2. Domácí udeřili tvrdou střelou v 63.min, kterou Roman vyráží a Jakub Solnický naštěstí rychle odkopává – NIC.
Domácí se dočkali vyrovnání v 63.min, kdy po trestném kopu a následném nepokrytí soupeře skóruje volný hráč hlavou k naší pravé tyčce na 2:2. Domácí v závěru utkání zvýšili tlak na naší branku, ale tvrdou střelu z hranice šestnáctky Roman bravurně vyráží a v samotném závěru pak spolu s obranou vyřeší nebezpečný závar před naší brankou – NIC. Skóre se tak nezměnilo a utkání končí remízou 2:2.

Co říci závěrem: Naše mužstvo předvedlo v okleštěné sestavě na promočeném terénu velmi dobrý a hlavně bojovný týmový výkon, za který si remízu určitě zasloužilo. Vezeme tak domů pro nás velmi cenný bod.