Obrana:Brož Libor — Solnický Jakub — Kadula Jiří(Strojil Ondra) — Jedlička Petr
Záloha:Krayzel Matěj(Sýkora Dušan) — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Krayzel Jakub
Útok: Vavrečka Vojtěch — Sroka Bohdan (Juchelka Daniel)

Náhradníci: Lazecký Přemysl
Dalibor llík – zranění, Jan Lasák, Tomáš Rek, Lazecký Petr – omluveni

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na kvalitní hřiště Vřesiny. Domácí začali utkání aktivněji, ale jejich střílené centry v úvodu skončily mimo naší branku. Naše mužstvo odpovědělo taktéž střelou Vojty Vavrečky mimo tyče – NIC. V 8.min zahrává Vojta Vavrečka rohový kop,
ten projde domácí šestnáctkou, ale chybělo zakončení – NIC. V 10.min zahrávají domácí přímý kop, který Roman bravurně vyráží. V 16.min však inkasujeme po chybě na levé straně hřiště a křížné střele před vybíhajícím Romanem – 1:0. Ve 24.min opět zahrozí domácí, ale rohový kop a následná hlavička končí nad. Ve 28.min vyráží volný přímý kop Roman s pomocí tyčka na roh. O 3.min později vyráží opět Roman závar v naší šestnáctce – skóre se nemění. To se změní ve 35.min po našem tlaku na polovině soupeře a následné chybě a přečíslení, kdy vybíhající Roman
neměl proti umístěné střele šanci – 2:0. Naštěstí se nám do poločasu podařilo korigovat stav utkání, a to z přímého kopu a pověstné ŠAJTLI Vojty Vavrečky, která skončila vedle levé tyče domácího gólmana – 2:1.

Drhou půli začali domácí opět aktivněji a již ve 48.min musí Roman vyrážet za pomocí vlastní tyčky JEDOVKU z přímého kopu, naštěstí to končí rohovým kopem. V 53.min zahrává rohový kop Vojta Vavrečka, na který si nabíhá střídající Daniel Juchelka a pohotově vyrovnává levačkou na 2:2. Domácí ale opět udeřili v podobě centrovaných míčů, ale Roman je na místě. V 64.min sice Roman podběhne dlouhý aut domácích, ale brankou tato šance neskončila. V 68.min zahrávají domácí přímý kop, ale střela končí vedle naší branky. V 74.min projde středem hřiště přes 3. protihráče Jan Šenk, ale dlouhá klička vybíhajícímu gólmanovi brankou nekončí. Domácí sice skórují v 75.min, ale branka není pro offside uznána. V samotném závěru likviduje Roman zkušeně přečíslení domácích 2 na 1, a následně umístěnou střelu k levé tyči vyráží na roh. Jelikož náš break po vybojovaném míči Petrem Jedličkou na půlicí čáře končí přihrávkou na zabíhajícího Matěje Krayzla offidovou pozicí, končí toto utkání smírně 2:2.

Co říci závěrem: Obě mužstva předvedly technický a kombinační fotbal, který se musel divákům líbit. Zbytečně jsme inkasovali po hrubých chybách na 0:2, ale zlepšeným herním a hlavně bojovným výkonem celého mužstva, podpořeným výkonem Romana v brance, jsme si remízu určitě zasloužili.