Těškovice – Dobroslavice 4:1 (1:1)

Branky: Tomáš Rek – 2x, Lasák Jan, Jedlička Patrik

Sestava

Brankář: Lazecký Přemysl
Obrana:Jedlička Petr(Juchelka Daniel) — Solnický Jakub — Brož Libor — Krayzel Jakub
Záloha:Lasák Jan — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Jedlička Patrik
Útok: (Sroka Bohdan) Rek Tomáš — Krayzel Matěj (Kadula Jiří)

Náhradníci: Přemek Lazecký
Vavrečka Vojtěch – pracovní povinnosti, Dušan Sýkora, Lazecký Petr – omluveni

V dalším, pro nás velmi důležitém utkání, jsme nastoupili na domácí půdě proto mužstvu Dobroslavic. Hned úvodu jsme ohrozili z trestného kopu Vladimíra Šenka branku hostů, ale následná dorážka z kopačky Jana Šenka končí vysoko nad brankou. Hosté v 6.min zahrozili rychlým breakem, který skončil za přispění Romana na našem břevnu a rohovým kopem.
Následné zakončení hostů pak hlavičkou nad branku – NIC. V 8.min zakončuje Vladimír Šenk táhlou střelu nad branku hostů – NIC. Ve 14.min centruje z levé strany Vladimír Šenk a odražený míč pohotově zakončuje nabíhající Jan Lasák – 1:0. Naše mužstvo nadále útočilo, ale hosté podnikali nebezpečné breaky do naší odkryté obrany, které museli postupně „hasit“ na poslední chvíli Libor Brož, Jakub Solnický a Vladimír Šenk. Zákonitý trest přišel ve 37.min, kdy se hosté dostali „českou uličkou“ před vybíhajícího Romana, který zastavil gólovou šanci za cenu faulu. Nařízenou penaltu hosté s přehledem proměnili – 1:1. Do poločasu se po vyhraném hlavičkovém souboji střelecky neprosadí Matěj Krayzel střelou z otočky, ani Jakub Solnický z přímého kopu, který skončil vysoko nad brankou – NIC. Poločas tedy končí smírně 1:1.

Ve 47.min vysune Vladimír Šenk zabíhajícího Matěje Krayzla, ale jeho centr končí JEN rohovým kopem. Následné rozehrání končí zakončením Patrika Jedličky střelou k tyči – 2:1. Ve 49.min zabíhá po levé straně hřiště střídající Daniel Juchelka, ale ani na 2x se mu nepodaří prostřelit hostujícího gólmana. V 51.min zatáhne míč po šestnáctce soupeře Tomáš Rek, ale jeho střelu vyráží gólman JEN na roh. V 52.min rozehrává Vladimír Šenk přímý kop na Tomáše Reka, který pohotově prostřelí levačkou brankáře hostů – 3:1. Další naše střelecké pokusy z kopaček Matěje Krayzla a Tomáše Reka brankou nekončí. Naopak hosté v 79.min zahrozí rychlým breakem, který musel pohotově vyřešit Libor Brož. V 75.min rozehrává Vladimír Šenk rychle přímý kop na zabíhajícího Tomáše Reka, který za pomocí teče obránce zvyšuje na 4:1.
V závěru utkání sice hosté 2x ohrozí naší branku, ale Roman spolu s obranou už změnu skóre utkání nepřipustili.

Co říci závěrem: Po kvalitním herním výkonu obou mužstev v prvním poločase se nám ve druhé půli podařilo vstřelit dvě rychlé branky a kontrolovat tak zbytek utkání. Doma tak zůstávají cenné tři body. Stinnou stránkou vítězství je zranění Petra Jedličky – kolenní vazy.