Těškovice – Stěbořice 0:0 (0:0)

Těškovice – Stěbořice 0:0 (0:0)Branky: 0

Sestava

Brankář: Lazecký Přemysl
Obrana:Jedlička Patrik — Solnický Jakub — Brož Libor(Juchelka Daniel) — Krayzel Jakub
Záloha:Illík Dalibor — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Rek Tomáš
Útok: Vavrečka Vojtěch — Krayzel Matěj (Sroka Boddan)

Náhradníci: Přemek Lazecký, Lasák Jan
Dušan Sýkora, Lazecký Petr, Kadula Jiří – omluveni

V dalším domácím jsme přivítali silné mužstvo s postupovými ambicemi, a to Stěbořice. Hosté ihned po úvodním hvizdu převzali iniciativu a prakticky nás nepustili k míči. Naštěstí jejich úvodní střelecké pokusy končí mimo Romanovu branku. Až v 9.min vysune Vladimír Šenk zabíhajícího Vojtu Vavrečku, ale brankovou šanci likviduje vybíhající hostující gólman – NIC.
Ve 13.min zakončuje centr Dalibora Illíka hlavou nad Matěj Krayzel – NIC. V 19.min udeří hosté přetaženým centrem za naší branku – NIC. Následnou střelu Roman kryje a další dvě následné střely končí mimo jeho tyče. Ve 32.min vykopává prudký centr do naší šestnáctky vybíhající Roman na roh. Centr z rohového kopu Roman opět kryje, ale míč mu vypadává, ale naštěstí míč odkopáváme do zámezí – NIC. Tlak hostů narůstá, ale jejich další střelecké pokusy končí mimo Romanovy tyče, nebo je dobře chytající Roman kryje. V závěru poločasu zakončuje centrovaný míč Dalibora Illíka nabíhající Tomáš Rek, ale skóre se nemění.

Ve druhé půli udeřili opět jako první hosté, ale střela končí vysoko nad naší brankou. V 54.min zatáhnou hosté míč po pravé straně, následuje centr do naší šestnáctky a křižná střele končí naštěstí těsně vedle naší tyče – NIC. Na druhé straně končí zakončení střídajícího Daniela
Juchelky taktéž těsně vedle tyče – NIC. V 57. min vysune Vladimír Šenk zabíhajícího Dalibora Illíka, ale jeho střelu vyráží gólman na roh. Odražený míč z rohu se dostává k Dankovi Juchelkovi, ale jeho dvě kličky v šestnáctce hostů k brankovému zakončení nevedly. V 62.min zakončují 2x hosté, ale skóre se nemění. V 66.min vysune opět Vladimír Šenk zabíhajícího Dalibora Illíka, ale gólman jeho střelu kryje. V 69.min zatáhne míč po levé straně Matěj Krayzel, ale jeho střelu vyráží gólman JEN na roh. Po tomto rohovém kopu se dostávají hosté rychlým breakem za naší obranu, ale Roman naštěstí TUTOVKU hostů vyráží na roh. Na druhé straně končí centr z levé strany od Tomáše Reka závarem v šestnáctce hostů, ale skóre se opět nemění. V 80.min zahrávají hosté trestný kop z hranice naší šestnáctky, ale umístěnou střelu k pravé tyči Roman BRAVURNĚ vyráží na svoji tyčku a odkopem se osvobozujeme – NIC.
V 81.min zatáhne míč po levé straně hřiště Matěj Krayzel, ale jeho zpětnou přihrávku v pádu před vybíhajícím gólmanem zabíhající Dalibor Illík v kýžený gól nezúročí a branku hostů přestřeluje – NIC. V 83.min zahrozí hosté střelou nad a následně na druhé straně likviduje zakončení Dalibora Illíka hostující gólman – NIC. V 89.min se dostávají hosté centrem za naší obranu, ale Roman včasným vyběhnutí střelecký pokus vyráží – NIC. Jelikož v nastaveném čase střelecký pokus Patrika Jedličky hostující gólman vyráží, končí toto kvalitní fotbalové utkání nerozhodným výsledkem 0:0.

Co říci závěrem: Obě mužstva předvedly kvalitní kombinační fotbal s brankovými šancemi na obou stranách. I když hosté měli opticky delší držení míče na svých kopačkách, byla remíza spravedlivá, protože si naše mužstvo díky bojovnosti a nasazení pro nás cenný bod zasloužilo.
Zdárnému průběhu utkání napomohl také kvalitní výkon hlavního sudího. Hráči děkují skalním fanouškům za hojnou účast a opět silnou hlasivkovou podporu.

Martin Š.

Příští utkání: Štítina – Těškovice, Neděle 12.5.2019 od 16:30 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.