Štítina – Těškovice 2:1 (1:1)

Štítina – Těškovice 2:1 (1:1)Branky: Dalibor Illík

Sestava

Brankář: Lazecký Přemysl
Obrana:Jedlička Patrik — Solnický Jakub — Brož Libor — Krayzel Jakub
Záloha:Illík Dalibor — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Rek Tomáš(Jucheůka Daniel)
Útok: Vavrečka Vojtěch(Sroka Bohdan) — Krayzel Matěj

Dušan Sýkora, Lazecký Petr, Kadula Jiří, Lasák Jan – omluveni

V dalším mistrovském utkání jsme zajížděli na kvalitní „letiště“ do Štítiny. Úvod utkání jsme začali lépe a již v 6.min zatáhl míč po levé straně Tomáš Rek, jehož přihrávka pak putovala přes Vladimíra Šenka na volného Dalibora Illíka, který pohotově otevřel skóre na 0:1. V 11.min
udeřili domácí, a to po naší chybě ve středu hřiště, ale Roman včasným vyběhnutím vyráží na rohový kop – akce končí JEN rohem. V 18.min zatáhne míč podél šestnáctky domácích přes tři obránce Matěj Krayzel, ale jeho střela je zblokována – NIC. Ve 22.min, po hrubé chybě naší obrany, dojde k přečíslení domácích a inkasujeme na 1:1. Ve 24.min zatáhl Matěj Krayzel míč z poloviny hřiště, ale jeho zakončení končí JEN rohovým kopem. Po jeho rozehrání a odkopu domácích, centrujeme míč opět zpět za obranu, kde se v offsidové pozici Matěj Krayzel nezapojí do hry, ale míč putuje na zabíhajícího Vojtu Vavrečku, který skóruje na 1:2, ale branka pro údajný offside nepochopitelně neplatí !!! Ve 27.min vysune Vojta Vavrečka zabíhajícího Dalibora Illíka, jehož křižnou střelu domácí gólman vyráží – NIC. Následné zakončení Tomáše Reka sráží obránce – NIC.
Úvod druhého poločasu jsme začali opět aktivněji, ale vysunutí Vladimíra Šenka na Dalibora Illíka končí JEN střelou do tyče domácích – NIC. V 55.min po rohovém kopu zakončuje odražený míč z hranice šestnáctky Vladimír Šenk střelou jen do gólmana – NIC. V 57.min vybídne zpětnou přihrávkou Vojta Vavrečka nabíhajícího Jana Šenka, ale gólman vyráží JEN na roh – NIC. V 58.min zpětná Matěje Krayzla na Jana Šenka – zase NIC. V 59.min vysune Matěj Krayzel nabíhajícího Dalibora Illíka, jehož střelu gólman vyráží na roh – NIC. V 61.min vybojuje ve středu hřiště Vojta Vavrečka míč, který předává Vladimíru Šenkovi, ten pasem za obranu uvolňuje Dalibora Illíka, který před vybíhajícím gólmanem směřuje míč těsně vedle prázdné branky – NIC. Jelikož ve fotbale stále platí „NEDÁŠ – DOSTANEŠ“, inkasujeme v 68.min po rohovém kopu a následném závaru v šestnáctce ušmudlaný gól na 2:1. V 69.min neprotlačil míč v šestnáctce před gólmanem Matěj Krayzel – NIC. Následný break Vojty Vavrečky z poloviny hřiště brankou nekončí – NIC. V 82.min likviduje na 2x střelu z šestnáctky domácích bravurně Roman – NIC. V 86.min likviduje Roman opět zakončení domácích – NIC.
V samotném závěru utkání, po sérii autů do šestnáctky domácích, se dostává k odraženému míči střídající Daniel Juchelka, který technickou střelou obstřelí hradbu domácích obránců, ale jeho umístěnou střelu pod břevno domácí gólman vyráží – NIC. Skóre se tak již nezměnilo.

Co říci závěrem: Vyrovnané a bojovné utkání z obou stran, ve které jsme si vytvořili více jasných brankových šancí, bohužel bez gólového efektu. Domácí naopak se štěstím ve druhé půli skórovali. Utkání jsme si tak prohráli sami.

Martin Š.

Příští utkání: Těškovice – Služovice, Sobota 18.5.2019 od 17:00 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.