Těškovice – Služovice 4:3 (2:2)

Branky: Matěj Krayzel – 2x, Dalibor Illík , Vojta Vavrečka

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana:Jedlička Patrik(Lasák Jan) — Solnický Jakub — Brož Libor — Krayzel Jakub

Záloha:Illík Dalibor — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Rek Tomáš(Sroka Bohdan)
Útok: Vavrečka Vojtěch — Krayzel Matěj

Dušan Sýkora, Juchelka Daniel – omluveni – omluveni

V dalším důležitém utkání o záchranu v Okresním přeboru jsme nastoupili proti mužstvu ze Služovic. Utkání jsme však začali v ospalém a vlažném tempu, a již v 6.min inkasujeme po dlouhém autu hostů do naší šestnáctky a následném zaváhání Romana při výběhu – 0:1 (ŠOK).
Další dlouhý aut hostů vyráží Roman se štěstím na roh – NIC. V 16.min centruje z pravé strany Patrik Jedlička, ale hlavička Tomáše Reka před vybíhajícím gólmanem konči bohužel nad brankou – NIC. Ve 21.min prošel středem obrany Vojta Vavrečka a vybídnul Dalibora Illíka ke skórování, ale tomu se míč v jasné TUTOVCE nepochopitelně zašmodrchal pod nohama a následné zakončení Vojty končí JEN rohovým kopem. Ve 27.min končí tvrdá střela Jana Šenka JEN na tyčce hostů – NIC. Ve 30.min zahrávají hosté roh z levé strany a po chybě při našem odkupu zvyšují skóre na 0:2. Ve 32.min se po spolupráci Vojty Vavrečka s Vladimírem Šenkem dostává centrovaný míč na volného Matěje Krayzla, který snižuje na 1:2. Ve 34.min se uvolní v šestnáctce hostů Tomáš Rek, ale jeho střela končí JEN na obličeji bránícího hráče. Ve 37.min proniká obranou hostů Vladimír Šenk, ale poslední dlouhou kličku mu likviduje gólman – NIC. Ve 39.min vysune ideálně Vojta Vavrečka zabíhajícího Matěje Krayzla za obranu, ale ten v zakončení zaváhal – NIC. Ve 43.min zatáhl míč po levé straně hřiště Tomáš Rek a jeho zpětnou přihrávku promění ve vyrovnávací branku nabíhající Dalibor Illík – 2:2.
Ve 48.min zakončuje střelou z poza šestnáctky Dalibor Illík, ale jen do náruče gólmana – NIC.
Ve 49.min nastává v utkání SPORNÝ MOMENT, kdy na centr z vlastní obrany vybíhá s poloviny hřiště zabíhající Matěj Krayzel a svoje SÓLO promění v branku na 3:2. Nastává strkanice a vulgární slovní přestřelka ze strany hostů pro údajný OFFSIDE. Vzniklou situaci pak řeší hlavní SUDÍ rozdáváním žlutých karet a konzultací s naší lavičkou, která byla vzniklé situaci nejblíže. Nakonec naší branku neuznává pro offside a stav 2:2 trvá. Ten trvá i po akci Matěje Krayzla a následné střele Dalibora Illíka do břevna hostů a odrazu míče na brankovou čáru „anglie“, kterou hlavní SUDÍ ponechal bez povšimnutí – NIC ??? V 53.min zakončuje střelou těsně vedle Jan Šenk – NIC. V 55.min zakončuje střelou k tyči Vladimír Šenk, ale gólman byl na místě – NIC. Následná střela Vladimíra o minutu později končí JEN na tyči hostů. V 58.min se z breaku z poloviny hřiště se Vojta Vavrečka ještě neprosadí a dorážku promění Matěj Krayzel na 3:2. V 61.min střílí z úhlu Vladimír Šenk, ale gólman kryje. Hostě na druhé straně zahrozí centrem, který Roman likviduje. V 64.min zahrává Vojta Vavrečka trestný kop, ale vysoko nad – NIC. V 66.min vybojuje hlavičkový souboj nabíhající Matěj Krayzel, ale jho následný LOB před vybíhajícím gólmanem končí těsně vedle tyčky – NIC. V 67.min zahrozí hosté dlouhým autem a hlavičkou těsně nad – NIC. V 71.min opět po dlouhé m auto do naší šestnáctky a zaváhání Romana vyrovnávají hosté do prázdné branky na 3:3. V 80.min likviduje včasným vyběhnutí offidovou šanci hostů Roman – NIC. V 81.min vysune Matěj Krayzel nabíhajícího Dalibora Illíka, ale střelu likviduje hostující gólman – NIC. V 86.min přetlačil vybíhajícího gólmana v souboji zabíhající Vojta Vavrečka a zakončuje do prázdné branky na konečných 4:3.

Co říci závěrem: Diváci viděli bojovné a hektické utkání z obou stran, ve kterém rozhodovaly chyby a vytvořené brankové příležitosti. Těch jme nakonec měli více a získali tak 3.cenné body do konečné tabulky pro udržení v soutěži.

Martin Š.

Příští utkání: Hlavnice – Těškovice, Sobota 25.5.2019 od 17:00 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.