Zprávy místního rozhlasu

Zprávy místního rozhlasu
Pondělí 20.kvěna 2019

Naši fotbalisté odehráli další mistrovské utkání Okresního přeboru v sobotu 18.května na domácím hřišti s mužstvem Služovic a zvítězili 4:3. Za naše mužstvo branky vsítili Matěj Krayzel 2, Dalibor Illík a Vojtěch Vavrečka.

MUDr. Nohelová upozorňuje naše občany, že ve čtvrtek 23.května 2019 nebude v Těškovicích ordinovat. Od 7.00 do 10.00 hodin bude v ordinaci pouze zdravotní sestra.

Spolek rybářů Těškovice pořádá zájezd do Norska. Termín je od 5. do 16.června 2019. Případní zájemci se bližší informace dovědí u pana Ivana Lindovského č.p. 219.

Vážení spoluobčané, spolek zahrádkářů Těškovice Vás zve na zájezd do vinného sklípku v Koblově u Ostravy 1.června 2019. Na místě bude košt vína, bohatý teplý a studený raut, dále víno dle vlastního výběru z koštu. Je ještě pár volných míst, proto pojeďte společně se s námi pobavit a zazpívat. Odjezd je odpoledne v 15.30 hodin od Obecního úřadu, návrat okolo půlnoci. Cena za
dopravu, košt, jídlo a víno na stole je 500,-Kč na osobu. Zájemci se mohou přihlásit u pana Oty Krayzela nebo paní Ludmily Prokopové.

Vážení spoluobčané, v následujících dnech Vám budou rozneseny volební lístky k volbám do Evropského parlamentu, které se budou konat v pátek 24.května od 14.00 do 22.00 hodin a v sobotu 25.května od 8.00 do 14.00 hodin v knihovně Obecního úřadu Těškovice. Volební lístky můžete obdržet přímo i ve volební místnosti.

Vážení spoluobčané, na základě přání vedení města Klimkovice si Vás dovolujeme požádat o dodržování informací o objízdných trasách uvedených v informačních pokynech uveřejněných na webových stránkách obce Těškovice a webových stránkách města Klimkovice při úpravě křižovatky na ulici Lidická a Čs.Armády. Děkujeme za pochopení a trpělivost s dopravou v těchto místech po dobu rekonstrukce křižovatky.