Kobeřice „B“ – Těškovice 0:3 (0:2)

Branky: Matěj Krayzel – 3x

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana:Jedlička Patrik (Hoza Michal) — Solnický Jakub — Brož Libor — Krayzel Jakub (Juchelka Daniel)
Záloha:Illík Dalibor — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Lasák Jan (Lazecký Petr)
Útok: Rek Tomáš (Sýkora Dušan) — Krayzel Matěj

Ondra Strojil, Bohdan Sroka – omluveni, Petr Jedlička – zranění

K předposlednímu, velmi důležitému utkání jarní části o záchranu, jsme zajížděli na velmi kvalitní „letiště“ do Kobeřic. Toto utkání jsme začali trochu moc opatrně a ospale, čehož málem využili domácí a 2x nepříjemně ohrozili naší branku – NIC.
Postupem času se naše mužstvo rozehrálo, ale střelecké zakončení Matěje Krayzla, Vladimíra Šenka, Tomáše Reka a Jakuba Krayzla brankou nekončí – NIC. Dočkali jsme se až ve 21.min, kdy si výkop Romana přehlavičkoval Matěj Krayzel přes obránce ke svému sólu, které zakončil na 0:1. Další branky jsme se dočkali až ve 37.min po rohu Vladimíra Šenka a jeho následném centru, který pohotově tečoval Matěj Krayzel na 0:2. Hosté do konce poločasu zahrozili jen jednou, ale svoji TUTOVKU naštěstí neproměnili, zakončení těsně vedle Romanovy levé tyče.

Ve druhé půli jsme opět kontrolovali hru a díky našem zvýšeném tlaku před šestnáctkou domácích, využil v 53.min chybu výborně hrajícího domácího stopera aktivní Matěj Krayzel a skóroval na 0:3. Další naše brankové šance z kopaček Jakuba Krayzla, Daniela Juchelky, hlavička Jakuba Solnického a TUTOVKA Matěje Krayzla bohužel již další brankou nekončí. Za zmínku stojí střelecké zakončení domácích v závěru utkání, které Roman vyráží do břevna. Skóre se tak nemění a utkání končí konečným výsledkem 0:3.

Co říci závěrem: Vynikající fotbalový terén, výborné fotbalové počasí a technicky hrající soupeř, tedy ideální podmínky pro předvedení našeho nadprůměrného výkonu a zaslouženého vítězství. Vezeme tedy důležité 3.body do konečné tabulky před závěrečným kolem.

Poslední utkání: Těškovice – Slávia Píšť, Sobota 15.6.2019 od 14:00 hod. !!!

Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.