Obrana:Lazecký Roman — Brož Libor(Hoza Michal) — Šenk Jan — Krayzel Jakub
Záloha:Illík Dalibor(Sýkora Dušan) — Solnický Jakub — Šenk Vladimír — Lasák Jan (Lazecký Petr)
Útok: Sroka Bohdan — Jedlička Patrik

Ondra Strojil, Matěj Krayzel, Vojta Vavrečka, Rek Tomáš – omluveni
Petr Jedlička – zranění, Juchelkan Daniel – nemoc

Bez 4. hráčů základní sestavy jsme nastoupili k poslednímu domácímu jarnímu utkání sezóny 20018/2019 proti mužstvu – Slávia Píšť. Již ve 4.min inkasujeme po centru do naší šestnáctky a po chybě obrany spolu s gólmanem, hlavou hostů na 0:1. V 11.min po rohu hostů a následné
střele, končí míč JEN na Přemkově břevně – NIC. V 16.min zvyšují hosté, opět po chybě obrany spolu s gólmanem a opět hlavou na 0:2. Následná střela Dalibora Illíka končí JEN nad brankou hostů – NIC. Ve 20.min po rohu Vladimíra Šenka zakončuje BOMBOU z šestnáctky Libor Brož,
ale jeho střelu šajtlí vyráží BRAVURNĚ hostující gólman – NIC. Následný trestňák Vladimíra Šenka vyráží gólman a naše dorážka z kopačky Jakuba Solnického končí JEN na tyči – NIC.
Do konce poločasu ještě zbytečně inkasujeme po hrubé chybě na pravé straně obrany na 0:3.

V úvodu druhého poločasu na 2x podrží výbornými zákroky Přemek a skóre se tak nemění. To se změní až v 55.min po centru z levé strany střídajícího Petra Lazeckého a dorážce Bohdana Sroky na 1:3. Další naše střelecké šance z kopaček Jakuba Krayzla a Vladimíra Šenka končí JEN těsně vedle branky hostů – NIC. Naopak na druhé straně, v 66.min opět zbytečně inkasujeme hlavou hostů na 1:4. V 70.min končí trestný kop Vladimíra Šenka JEN těsně nad brankou hostů – NIC. V 73.min vysune Dušan Sýkora volného Petra Lazeckého, který se ideální kličkou v šestnáctce hostů prosadí přes bránícího hráče a zkušeně snižuje před vybíhajícím gólmanem na 2:4. V závěrečném našem tlaku chybují v rozehrávce hosté, ale LOB z kopačky Patrika Jedličky končí JEN těsně nad břevnem hostů. Skóre se tak již do konce utkání nezměnilo.

Co říci závěrem: V „okleštěné“ sestavě jsme předvedli v první půli „ospalý“ herní výkon a po hrubých chybách inkasovali zbytečně na 0:3. Ve druhé půli jsme zlepšeným výkonem korigovali výsledek utkání JEN na konečných 2:4.