Zprávy místního rozhlasu

Zprávy místního rozhlasu
Středa 17.července 2019

SDH Těškovice zve všechny občany v sobotu 20.čevence 2019 od 14.00 hodin do Skály na soutěž Veterán ligy v netradičním požárním útoku. Přijďte povzbudit naše týmy. Občerstvení zajištěno. Srdečně zvou pořadatelé.

TJ Sokol Těškovice oznamuje, že byla vydána u příležitosti výročí 100 let od založení Tělovýchovné Jednoty Sokola Těškovice publikace – almanach, který je možno zakoupit u paní Romany Hahnové č.p.8. Cena publikace je 220,- Kč.

Vážení spoluobčané, žádáme Vás o dodržování obecně závazné vyhlášky o ochraně denního klidu o nedělích a vybraných svátcích. Mimo jiné je zakázáno používat jakékoli hlučné stroje jako jsou např. motorové pily, sekačky, cirkulárky, křovinořezy, rozbrušovačky a podobná zařízení. Děkujeme za pochopení. Zastupitelstvo obce.

Naši tenisté se účastnili tenisového turnaje Málopočetných družstev 2019. V konkurenci týmů – Těškovice, Spartak Bílovec, Studénka, Sokol Těškovice, Totci a NSV Fulnek vybojovaly 1. místo Těškovice a Sokol Těškovice obsadil 5. místo. Našim vítězům gratulujeme.