Kylešovice – Těškovice 4:3 (3:0)

Branky: Matěj Krayzel – 2x, Jan Šenk

Sestava

Brankář: Lazecký Přemek
Obrana:Illík Dalibor — Solnický Jakub — Brož Libor — Krayzel Jakub (Sýkora Dušan)
Záloha:Krayzel Matěj — Šenk Jan — Juchelka Daniel (Rek Tomáš) — Šenk Vladimír
Útok: Vavrečka Vojtěch — Sroka Bohdan (Strojil Ondra)

Petr Lazecký, Roman Lazecký – omluveni, Petr Jedlička – zranění

K prvnímu mistrovskému utkání nové sezóny jsme zajížděli na UMĚLKU do Kylešovic. Hned v 1.min centruje přízemní cent z levé strany Vladimír Šenk, ale míč nenašel adresáta. V 6.min zakončuje průnik po levé straně Jakub Krayzel, ale domácí gólman jeho střelu vyráží na roh.
V 9.min zakončují domácí střelou JEN těsně vedle naší branky. V 15.min zahrozí opět domácí, ale Přemek jejich střelu kryje. V 16.min centruje z levé strany Jakub Krayzel,, ale Matěj Krayzel zakončuje JEN těsně vedle. Další centr Vladimíra Šenka zakončuje Vojta Vavrečka
slabší levačkou také vedle branky hostů. Ve 20.min se dostává míč za naší obranu a hosté pohotovým LOBEM skórují na 1:0. Ve 24.min proletí střílený centr Daniela Juchelky šestnáctkou hostů – NIC. Naopak ve 25.min využívají domácí svoje přečíslení v naší šestnáctce a
zvyšují pohotově na 2:0. Ve 28.min zabíhá za obranu Vojta Vavrečka, ale domácí gólman jeho zakončení vyráží na roh. Ve 29.min proletí trestný kop Vladimíra Šenka opět domácí šestnáctkou, ale skóre se nemění. Ve 32.min se dostanou domácí za naší obranu, ale Přemek včasným vyběhnutím vyráží na roh. Ve 35.min vybíhá Přemek na okraj šestnáctky, kde mu míč nešťastně vypadává z rukavic a domácí do poločasu pohodlně zvyšují na 3:0. Do druhé půle jsme trochu zamíchali sestavou a snažili se zkorigovat nepříznivý výsledek. V 50.min vystihl špatnou rozehrávku domácích Vladimír Šenk, ale z úhlu domácího gólmana neprostřelil – vedle.
V 53.min končí trestný kop Vojty Vavrečky nad branku – NIC. V 56.min 2x zahrozí domácí, ale jejich zakončení končí mimo tyče naší branky. V 58.min po závaru před naší šestnáctkou prostřelí domácí hráč vše co bylo v cestě na 4:0. V 59.min centruje z pravé strany Tomáš Rek,
ale hlavička TUTOVKA Vojty Vavrečky skončila nepochopitelně těsně vedle levé tyče domácích – NIC. Další Vojtovou šanci ZASTAVÍ nepochopitelně pomezní rozhodčí, pro údajný OFFSIDE, přičemž Vojta vybíhal z vlastní poloviny !!! V 61.min se konečně prosadí z poza šestnáctky tvrdou střelou Jan Šenk a snižujeme na 4:1.V 66.min vybojoval Vojta Vavrečka míč ve středu hřiště a vybídnul ke skórování zabíhajícího Matěje Krayzla, který snižuje na 4:2. V 73.min zahrává roh Vladimír Šenk, ale ani na 2x se nám míč nepodařilo dorazit do sítě domácích – NIC. V 74.min přehlavičkuje obranu Tomáš Rek na zabíhajícího Matěje Krayzla, který snižuje na 4:3. V 85.min vysune Vojta Vavrečka zabíhajícího Matěje Krayzla, ale jeho průnik vyráží domácí gólman JEN na rohový kop – NIC.
V samotném závěru utkání likviduje TUTOVKU domácích Přemek na rohový kop.

Co říci závěrem: Po zbytečných chybách jsme inkasovali na děsivých 4:0. Polo-časovými změnami v sestavě a zlepšenou kombinací, vč. koncovky jsme se dotáhli na konečných 4:3 a „sahali“ tak v samotném závěru utkání po cenné remíze, která by tomuto utkání určitě
slušela. Děkuji celému mužstvu za morální a bojovný výkon, zejména ve druhém poločase.

Další utkání: Těškovice – Vřesina, Sobota 24.8.2019 od 17:00 hod.

Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.