Těškovice – Vřesina 0:2 (0:0)

Branky: 0

Sestava

Brankář: Lazecký Přemek
Obrana:Illík Dalibor — Solnický Jakub — Juchelka Daniel — Lasák Jan (Binar Vojtěch)
Záloha:Strojil Ondra — Šenk Vladimír — Vavrečka Vojtěch — Krayzel Jakub
Útok: Krayzel Matěj — Korčák Čestmír (Sroka Bohdan)

Náhradníci: Lazecký Přemysl, Sýkora Dušan
Petr Lazecký, Brož Libor, Rek Tomáš – omluveni, Petr Jedlička – zranění
Solnický Jakub – rodičovské povinnosti

K prvnímu domácímu mistrovskému utkání jsme nastoupili proti mužstvu Vřesiny, a to oslabeni o stoperskou dvojici a v improvizované sestavě. Úvod zápasu sice patřil našemu mužstvu, ale zakončení Vladimíra Šenka i dlouhý aut Ondry Strojila končí tečí těsně mimo branku hostů.
Naopak hosté zahrozili několika breaky, které Roman zatím včasným vyběhnutí zlikvidoval. Ve 27.min centruje Jan Šenk dlouhý pas do šestnáctky soupeře, ale hlavička Dalibora Illíka konči mimo tyče hostů. Ve 40.min nás hosté přečíslují v breaku z poloviny hřiště, ale Roman se štěstím
vyráží na roh. Následná hlavička po rohu končí nad naší brankou.

Ve druhém poločase zvýšili hosté svoji iniciativu a sérií dlouhých autů do naší šestnáctky nás prakticky nepustili na vlastní polovinu. Naše mužstvo ohrozilo branku hostů ojediněle po dlouhém pasu na Ondru Strojila, který se po zaváhání hostující obrany dostal ke střeleckému
zakončení, ale hostující gólman jeho střelu vyráží. Hosté nadále stupňují herní tlak, který nemohla naše přetížená obrana vydržet a v 74.min po chybě na naší pravé straně hřiště inkasujeme na 0:1. V závěru utkání, ve snaze o vyrovnání, pak inkasujeme do otevřené obrany
na konečných 0:2.

Co říci závěrem: Po vyrovnaném prvním poločase přebral soupeř herní aktivitu a prakticky nás nepustil do střeleckého zakončení. Naše hra byla ve druhé půli bezzubá a hosté zaslouženě zvítězili. Absence obou stoperů byla citelná.

Další utkání: Závada – Těškovice, Sobota 31.8.2019 od 16:30 hod.

Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.