Závada – Těškovice 2:2 (1:1)

Závada – Těškovice 2:2 (1:1)

Branky: Šenk Vladimír, Matěj Krayzel

Sestava

Brankář: Lazecký Přemek
Obrana: Lasák Jan(Binar Vojtěch) — Solnický Jakub — Brož Libor — Illík Dalibor
Záloha: Krayzel Matěj — Šenk Jan — Šenk Vladimír — Krayzel Matěj
Útok: Juchelka Daniel (Strojil Ondra) — Krayzel Daniel (Bohdan Sroka)

Náhradníci: Čestmír Korčák
Vojta Vavrečka, Petr Lazecký, Přemek Lazecký, Tomáš Rek – omluveni
Petr Jedlička, Patrik Jedlička – zranění

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na hřště v Závadě. V úvodu utkání zahrozili domácí dvěma centry, které Roman kryje. Na druhé straně nedoběhl dlouhý pas za obranu Matěj Krayzel. Ve 14.min po našem rohovém kopu zakončuje odražený míč Daniel Juchelka nad branku domácích. V 18.min končí vysunutí Matěje Krayzla JEN v náručí gólmana, ale o dvě minuty později Matěj zakončuje křižnou střelou JEN těsně levé tyče domácích. Ve 29.min končí povedená střela Daniela Krayzla JEN na břevně domácích. Ve 34.min zakončují domácí breakovou šanci JEN těsně vedle Romanovy tyčky. Ve 34.min centrovaný míč Daniela Krayzla na Matěje Krayzla končí JEN lobem nad vybíhajícím gólmanem, ale i nad brankou domácích.
Ve 41.min centrují domácí z trestného kopu míč do naší šestnáctky, vyhrávají hlavičkový souboj a následná rotovaná teč se se štěstím otře o naší pravou tyčku a domácí se ujímají vedení 1:0.
Ve 43.min pronikají domácí středem naší obrany, ale Roman včasným vyběhnutí gólovku domácích likviduje. Ve 44.min vyhrává hlavičkový souboj Daniel Kraxzel, míč se dostává na zabíhajícího Matěje Krayzla, který je v domácí šestnáctce faulován, Nařízenou penaltu proměňuje Vladimír Šenk na 1:1.

Ve 49.min končí trestný kop Dalibora Illíka JEN těsně vedle domácí branky. V 53.min. zabíhá Matěj Krayzel za obranu domácích – offside. Po chybě na naší levé straně vyráží zakončení domácích Roman na roh. Následný přetažený centrovaný míč pak končí hlavičkou nekrytého
domácího hráče v naší síti – 2:1. V 66.min se nám naštěstí podařilo rychle vyrovnat po pěkné ULIČCE Daniela Juchelky na zabíhajícího Matěje Krayzla, který se nemýlil – 2:2. V 76.min po závaru v šestnáctce domácích se dostává k míči Matěj Krayzel, ale v situaci „z očí v oči“
s domácím gólmanem se neprosadil. V 79.min zatáhl míč po pravé straně střídající Ondra Strojil, ale jeho zpětná přihrávka na Bohdana Sroku končí zakončením JEN těsně vedle levé tyče domácích. V 82.min vyráží domácí v rychlém breaku do naší obrany, ale naštěstí jejich
zakončení končí těsně mimo naší branku. Jelikož v závěru utkání zakončuje zpětnou přihrávku Matěje Krayzla na Daniela Krayzla poslední jmenovaný JEN střelou mimo tyče, končí toto utkání remízou 2:2.

Co říci závěrem: I když jsme měli celé utkání herní převahu, rozhodovaly branky a remíza je tak spravedlivým výsledkem, protože v závěru mohla obě mužstva strhnout vítězství na svoji stranu.

Další utkání: Těškovice – Vávrovice, !!! Čtvrtek !!! 5.9.2019 od 16:30 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.