Komárov – Těškovice 0:3 (0:1)

Branky: Vojta Vavrečka – 2x, Matěj Krayzel

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Jedlička Patrik (Lazecký Petr) — Solnický Jakub — Brož Libor — Illík Dalibor
Záloha: Krayzel Daniel (Strojil Ondra) — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Vavrečka Vojtěch (Binar Vojtěch)
Útok: Krayzel Matěj (Sroka Bohdan) — Juchelka Daniel (Rek Tomáš)

Krayzel Jakub, Sýkora Dušan, Lasák Jan – omluveni, Petr Jedlička – zranění

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na hřiště Komárova. Utkání jsme začali aktivněji a již v 6.min musel domácí gólman vyrážet tvrdou střelu z trestného kopu Vojty Vavrečky. Hosté na druhé straně zakončují střelou mimo naše tyče. Ve 13.min si na ideální centr Daniela
Juchelky zaběhne Vladimír Šenk, ale jeho pohotovou střeli z voleje se štěstím vyráží domácí gólman JEN na roh. Po jeho rozehrání se nejlépe zorientuje v šestnáctce domácích Vojta Vavrečka a hlavou otevírá skóre utkání na 0:1. Ve 21.min zakončuje zpětnou přihrávku Matěje
Krayzla nabíhající Vladimír Šenk střelou JEN nad branku. O minutu později se probíjí středem hřiště opět Matěj Krayzel, ale domácí mu stačímíč v rozhodující chvíli ukopnout. Ve 25.min vybídne Vladimír Šenk ke skórování volného Matěje Krayzla, ale ten jasnou TUTOVKU z malého vápna nepromění a přestřeluje prázdnou branku domácích. Ve 28.min prověří tvrdou střelou z dálky Dalibor Illík domácího gólmana., ale ten vyráží na roh. Po jeho rozehrání zakončuje opět Dalibor Illík v záklonu vysoko nad branku. Ve 35.min končí trestný kop Vojty Vavrečky JEN těsně pravé tyče domácích. V závěru poločasu vysune Daniel Juchelka DLOUBÁKEM ke skórování Matěje Krayzla, ale domácí gólman včasným vyběhnutím šanci likviduje. Ve druhé půli se končí „proháčkování“ Daniela Juchelky soupeřovou obranou a hlavička Vladimíra Šenka JEN v náruči domácího gólmana. V 56.min udeří domácí a jejich střelecké zakončení orazítkuje JEN naší levou tyčku. V 58.min si na centrovaný míč Libora Brože zaběhne Matěj Krayzel, hlavou si obhodí vybíhajícího gólmana a zakončuje do prázdné branky na 0:2. V 66.min opět udeřili domácí, ale naštěstí jejich hlavička končí nad břevnem Romanovy branky. Následný náš protiútok na druhé straně končí střeleckým zakončením Tomáše Reka, které gólman vyráží a technickou střelou Vladimíra Šenka, která končí jen odrazem od levé tyčky – skóre se nemění. V 79.min vysune Ondra Strojil nabíhajícího Vladimíra Šenka, ale jeho střela končí JEN na boční síti. V 84.min se dostane do breaku Bohdan Sroka, ale domácí gólman vyráží jeho průnik na rohový kop. V 88.min po ose Vladimír Šenk – Tomáš Rek – Jan Šenk, zakončuje BOMBOU z levačky poslední jmenovaný, ale gólman vyráží opět
JEN na roh. Po jeho rozehrání tečuje centrovaný míč Vojta Vavrečka na konečných 0:3.

Co říci závěrem: Celé utkání jsme byli lepším mužstvem, technicky jsme domácí jasně přehráli a konečně jsme se brankově prosadili. Zaslouženě si vezeme domů 3.body.

Příští utkání: Těškovice – Dolní Životice, Neděle 22.9.2019 od 16:00 hod.

Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.