Těškovice – Dolní Životice 1:0 (1:0)

Branky: Matěj Krayzel

h4>Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Jedlička Patrik — Solnický Jakub — Brož Libor — Illík Dalibor
Záloha: Krayzel Daniel (Binar Vojtěch) — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Vavrečka Vojtěch
Útok: Krayzel Matěj (Sroka Bohdan) — Juchelka Daniel (Lazecký Petr)

Krayzel Jakub, Lasák Jan, Rek Tomáš, Strojil Ondra, Sýkora Dušan – omluveni

V dalším domácím utkání jsme přivítali mužstvo – Dolní Životice. Utkání jsme začali aktivněji a po centru Patrika Jedličky vyráží hostující gólman reflexivně zakončení Matěje Krayzla. Hosté odpovídají ve 4.min střelou z poza šestnáctky, kterou Roman kryje. Následuje rychlá rozehrávka na Jana Šenka, vysunutí na zabíhajícího Matěje Krayzla, který podél vybíhajícího gólmana otevřel skóre utkání na 1:0. V 8.min vysune Vladimír Šenk ideálně Matěje Krayzla, ale zakončení končí je rohovým kopem. Po rozehrání zakončuje Dalibor Illík – opět jen na roh.
Hosté odpovídají rychlým breakem středem hřiště a zakončením vedle Romanovy tyče. V 11.min kryje střelu Daniela Krayzla hostující gólman. Ve 14.min jsem na 2x „hasili“ v naší šestnáctce ZÁVAR hostů. V 18.min končí rychlý break hostů střelou vedle. Ve 21.min směřuje rozehrávka
Matěje Krayzla na Dalibora Illíka a následně zakončuje Daniel Krayzel, ale gólman vyráží JEN na roh. Po rozehrání dorážku Dalibora Illíka opět reflexivně vyráží hostující gólman nohami – NIC. Ve 25.min po naší chybě ve středu hřiště nás hosté přečíslují, ale zpětnou přihrávku
a následnou dorážku se štěstím vyráží bránící Patrik Jedlička. Ve 29.min opět po naší chybě v rozehrávce vyrážíme šanci hostů na 2y na rohový kop. Po jeho rozehrání proletí míč celou naší šestnáctkou – NIC. V 31.min vyzkoušel pozornost hostujícího gólmana BOMBOU z šestnáctky
Vladimír Šenk, ale gólman jeho ránu na 2x kryje. Ve 36.min likviduje gólman trestný kop Vladimíra Šenka a ihned z protiútoku musí zasahovat Roman – NIC. Ve 43.min vysune ideálně Jan Šenk „českou uličkou“ Matěje Krayzla za obranu hostů, ale gólman za přispění obrany šanci likvidují. Ve 44.min se po rohovém kopu dostává 2x k dorážce Jan Šenk, ale skóre utkání se nemění. Ve 48.min zatáhne míč po levé straně hřiště Matěj Krayzel, ale zpětná přihrávka nenajde adresáta. Naopak hosté ohrozí v rychlém breaku naší branku, naštěstí zakončují vedle.
V 50.min končí trestný kop Vladimíra Šenka hlavičkou Dalibora Illíka na volného Jana Šenka, který se bohužel neprosadil. V 53.min udeří hosté a po centrovaném míči za naší obranu následuje zakončení a střela JEN do našeho břevna a následná dorážka odrazem na roh – NIC.
V 58.min likviduje dlouhý aut hostů Roman parádní robinsonádou. V 58.min zatáhne míč po pravé straně Matěj Krayzel, jeho zpětná přihrávka najde ideálně nabíhajícího Daniela Juuchelku, kterému v rozhodující chvíli uskočí při zpracování TUTOVKY míč do náruče vybíhajícího gólmana – NIC. V 60.min Jan Šenk vybídne ideálně nabíhajícího Matěje Krayzla, jeho střelu gólman vyráží před volného Vojtu Krayzla, ale tomu jasná TUTUVKA do prázdné branky přeskočí při dorážce přes chránič – NIC. Další naše šance z kopaček Vladimíra Šenka, Vojty Vavrečky a Daniela Krayzla brankou nekončí. V 77.min končí BOMBA z levačky Jana Šenka těsně nad hostující brankou. V 84.min boxuje centr hostů do naší šestnáctky vybíhající Roman, odražený míč se dostává před úplně volného protihráče, který naštěstí přestřeluje Romanovu prázdnou branku – NIC. V samotném závěru si v rychlém protiútoku vymění několikrát míč střídající Bohdan Sroka s Vojtěchem Binarem, ale zakončení posledního jmenovaného končí JEN rohovým kopem.

Co říci závěrem: Šlo o vyrovnané a bojovné utkání dvou technických týmů, se spoustou gólových šancí na obou stranách. Utkání rozhodla jediná branka, naštěstí ta naše. Diváci museli být určitě spokojeni s předvedenými výkony obou mužstev.

Příští utkání: Březová – Těškovice, Sobota 28.9.2019 od 15:30 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.