Březová – Těškovice 2:1 (1:0)

Branky: Daniel Krayzel

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Jedlička Patrik — Solnický Jakub — Illík Dalibor — Krayzel Jakub (Binar Vojtěch)
Záloha: Krayzel Daniel — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Lasák Jan (Lazecký Petr)
Útok: Krayzel Matěj — Varečka Vojtěch

Rek Tomáš, Brož Libor, Juchelka Daniel, Strojil Ondra – omluveni

K dalšímu utkání jsme v okleštěné sestavě zajížděli na hřiště do Březové. Ihned po rozehrání se dostává přes tři obránce do šestnáctky domácích Matěj Krayzel, při poslední kličce následuje jasná KOSA domácího hráče, ale píšťalka hlavního SUDÍHO – mlčí ??? Naopak domácí ve
3.min z rychlého protiútoku a podklouznutí našeho stopera pohotové zakončují BODLEM pod břevno Romanovy branky – 1:0. V 7.min po naší chybné rozehrávce zakončují hosté, ale obrana včas zblokuje míč na roh. V 8.min zabíhá za obranu domácích Vojta Vavrečka, ale jeho centr
končí v rukavicích gólmana. V 19.min, opět po naší chybné rozehrávce, zakončují domácí střelou vedle Romanovy branky. Ve 25.min zakončujeme střelami Matěje a Daniela Krayzla, ale skóre se nemění. Následné zakončení do konce poločasu z kopačky Vojty Vavrečka končí nad domácí
brankou.

Začátek druhé půle začíná nákopem domácích za naší obranu, kde se nakopnutý míč odráží nešťastně od ramene našeho stopera do protipohybu vybíhajícího Romana, a odražený míč tak putuje z kopačky hostů do prázdné branky – 2:0. Laciný a šťastný gól pro domácí. Ve 48.min
centruje Vojta Vavrečka míč na Matěje Krayzla, ale zakončení končí mimo tyče domácích. V 50.min zahrávají domácí trestný kop, který kočí rohovým kopem a následnou hlavičkou vedle Romanovy branky. Po dalším trestném kopu domácích končí míč po závaru v naší šestnáctce
JEN odrazem od Romanovy tyče. V 64. min zahrává na 2x Vojta Vavrečka rohový kop, který končí dorážkou Daniela Krayzla na 2:1. V 67.min zabíhá za obranu Vladimír Šenk, ale jeho střela končí nad brankou. Další vysunutí Vojty Vavrečky na zabíhajícího Matěje Krayzla je
dlouhé a končí v rukavicích gólmana. V 72.min zakončují domácí střelou z levé strany těsně vedle pravé tyče Romanovy branky. V 77.min zklepává centr hlavou Jakub Solnický na Vladimíra Šenka, který levačkou k tyči nechá vyniknout domácího gólmana – roh. Po jeho
rozehrání končí hlavička Jakuba Solnického nad brankou. V 80.min se nám podaří po trestném kopu z poloviny vyrovnat, ale i když míč proletí bez teče celou obranou a končí v síti domácích, není branka uznána pro offside útočícího hráče, který se zapojil do hry, i když minul míč.
V 83.min likviduje domácí gólman na 2x centrovaný míč Vladimíra Šenka. V 85.min pak opět vyráží umístěnou střelu k tyči z kopačky Vladimíra Šenka domácí gólman – NIC.

Co říci závěrem: Domácí nás svojí důraznou hrou hlavně v osobních soubojích v první půli přehrávali a po zásluze vedli. V úvodu druhé půli šťastně zvýšili na 2:0, ale naše mužstvo zabojovalo, srovnalo hru a snížilo na 2:1. V závěru utkání jsme sahali po bodu za remízu, ale domácí gólman byl proti dělbě bodů.

Příští utkání: Těškovice – Jakartovice, Sobota 5.10.2019 od 15:00 hod.

Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.