Fotografie hráčů mužstva Těškovice před utkáním se Štítinou

Obrana: Jedlička Patrik — Solnický Jakub — Brož Libor — Krayzel Jakub
Záloha: Illík Dalibor — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Krayzel Daniel
Útok: Krayzel Matěj — Rek Tomáš (Juchelka Daniel)

Náhradníci: Sýkora Dušan, Korčák Čestmír, Vojtěch
Vavrečka Vojtěch, Lasák Jan, Strojil Ondra – omluveni

K dalšímu utkání jsme zajížděli na kvalitní „letiště“ do Štítiny. Úvod zápasu patři domácím, kteří za pomocí dlouhých nákopů, se sluncem a větrem v zádech, dělali naší obraně problémy.
Jejich střelecké pokusy v 7. a 16. min. Roman kryje. Na druhé straně se konečně ve 20.min dostáváme do šancí i my, ale centry Matěje Krayzla ani Tomáše Reka adresáty v šestnáctce domácích nenašla. Ve 29. min vybídne Tomáš Rek ideálně mezi dvěma stopery zabíhajícího Jana Šenka, ale ten si nechtěně při zpracování míč přišlápne – NIC. Další slibný průnik Tomáše Reka po pravé straně končí přihrávkou na ideálně postaveného Matěje Krayzla, který se však ke skórování nedostal. Následné střelecké zakončení Daniela Krayzla končí v náručí gólmana.
Ve 40.min si centrovaný míč z levé strany hřiště srazí domácí obránce evidentně do vlastní ruky, ale píšťalka hlavního sudího mlčí (nešťastné nové pravidlo o nastřelené ruce). Ve 43.min se dostane do GÓLOVKY na pravé straně hřiště zabíhající Patrik Jedlička, ale nepochopitelně
přestřeluje branku hostů. V závěru poločasů hlavičkují domácí po centru z levé strany těsně vedle Romanovy levé tyčky – NIC.

Ve druhé půli jsme si sice vytvořili několik slibných střeleckých pokusů, ale zakončení z kopaček Vladimíra Šenka, Libora Brože, Daniela Krayzla i technická střela střídajícího Daniela Juchelky na levou šibenici branky domácích – ke kýžené brance nevedly. Jelikož stejným střeleckým neúspěchem skončily 2x zakončení domácích vysoko nad Romanovu brankou, končí utkání nerozhodně 0:0.

Co říci závěrem: Z naší strany šlo o ospalé a průměrně odehrané utkání, ve kterém jsme si brankové šance prakticky až na první půli nevytvořili. Remíza tak byla spravedlivým obrazem hry, protože za předvedený výkon jsme si 3.body nezasloužili.

Příští utkání: Těškovice – Stěbořice, Sobota 19.10.2019 od 14:00 hod.

Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.