Společné foto fotbalistů můžstva Těškovic před utkáním.

Branky: Matěj Krayzel, Dalibor Illík, Vladimír Šenk, Daniel Krayzel

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Jedlička Patrik — Solnický Jakub — Brož Libor — Krayzel Jakub (Binar Vojtěch)
Záloha: Illík Dalibor — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Vavrečka Vojtěch
Útok: Krayzel Matěj (Rek Tomáš) — Daniel Krayzel (Juchelka Daniel)

Náhradníci: Korčák Čestmír
Lasák Jan, Strojil Ondra – omluveni

V dalším domácím slunečném odpoledni jsme nastoupili proti 1.mužstvu tabulky – Stěbořice.
Úvod tohoto utkání patřil hostům, kteří 2x vyzkoušeli Romanovu pozornost, ale Roman byl na místě. V 8.min vysune Vladimír Šenk dlouhým pasem zabíhajícího Jakuba Krayzla, ale jeho tvrdý souboj s vybíhajícím gólmanem skončil odpískaným faulem Jakuba. Ve 12.min zabíhá po levé straně Matěj Krayzel, ale jeho zpětnou přihrávku zakončuje Dalibor Illík střelou nad branku hostů. V 15.min zahrávají hosté trestný kop, ale Roman střelu k pravé tyči bravurně vyráží na roh. V 17.min zakončuje z pravé strany hřiště Dalibor Illík, ale jeho křižnou střelu gólman nohou vyráží. Ve 20.min končí break hostů sražením míče na roh. Následné rozehrání končí pak hlavičkou hostů nad Romanovou brankou. Ve 25.min zakončuje 2x střeleckými pokusy Vladimír Šenk, ale skóre se nemění. Ve 26.min vysune Daniel Krayzel nabíhajícího Matěje Krayzla, ale jeho střela končí těsně vedle levé tyče hostů. Ve 27.min je ve výskoku saržen v šestnáctce hostů Dalibor Illík, ale píšťalka hlavního sudího MLČÍ.bVe 32.min zahrozí hosté 2x rychlým breakem a následným trestným kopem, ale Roman stále drží čisté konto. Ve 39.min otevírá skóre utkání Matěj Krayzel, když po dlouhém autu Patrika Jedličky usměrňuje hlavou míč do hostující sítě na 1:0. Do konce poločasu ještě zahrozí hosté, ale série 3.rohovýck kopů vyrovnáním nekončí.

Začátek druhého poločasu patřil hostům, kteří se v 52.min uvolňují na pravé straně hřiště, následnou střelu Roman JEN vyráží, ale na dorážku hostů již nedosáhnul – 1:1. V 64.min kočí zakončení Daniela Krayzla po rohu Vojty Vavrečky jen odrazem míč od tyče hostů, ale v následné dorážce se prosadí Dalibor Illík – 2:1. V 65.min nastane v naší šestnáctce závar, který nakonec vyřešíme slabým odkopem a následné zakončení hostů končí JEN nad Romanovu brankou. Další střelecký pokus hostů končí opět nad. V 69.min se sice ocitne v „offsidové pasti“ Tomáš Rek (který se do hry nezapojí), míč si tak přebírá Vladimír Šenk, který se kličkou do středu hřiště uvolní a „mazácky“ technickou střelou zvyšuje na 3:1. V 70.min nasřeluje z levé strany Vojtěch Vavrečka JEN břevno hostů, následná hlavička dobíhajícího Dalibora Illíka končí opět na břevně, ale dorážka Daniela Krayzla pak konečně v síti – 4:1. V 77.min snižují hosté po rychlé akci po levé straně, kdy zakončují podél vybíhajícího Romana na 4:2.
V hektickém závěru se dostaneme ještě do brankových šancí, ale střelecké pokusy Dalibora Illíka, Tomáše Reka a Daniela Juchelky k navýšení skóre nevedly. Naopak Roman musel min.
2x „hasit“ šance hostů. V 91.min nakonec zúročí hosté svůj herní tlak v podobě úpravy skóre utkání na konečných 4:3.

Co říci závěrem: Sehráli jsme kvalitní, vyrovnané a bojovné utkání s výborným technickým mužstvem soupeře. Rozhodl náš důraz v zakončení a střelecká pohotovost při vstřelení 3.branek během 7.min druhého poločasu.

Příští utkání: Melč – Těškovice, Sobota 26.10.2019 od 14:00 hod.

Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.