Mužstvo Těškovic pozuje před fotbalovým utkáním s Melčem.

Obrana: Illík Dalibor — Solnický Jakub — Brož Libor — Krayzel Jakub (Lasák Jan)
Záloha: Krayzel Daniel — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Vavrečka Vojtěch
Útok: Krayzel Matěj — Juchelka Daniel (Binar Vojtěch)

Rek Tomáš, Jedlička Patrik – omluveni

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na hřiště v Melči. Obavy z terénu a „větrné hůrky“ se potvrdily a dělaly našemu mužstvu velké herní problémy. Měli jsme sice v úvodu herní převahu, ale v 8.min zbytečným faulem zastavujeme průnik domácích a z nařízené penalty inkasujeme na 1:0. Nadále útočíme a jsme aktivnější, ale ve 12.min odkopávají domácí z vlastní šestnáctky zoufalý odkop za naší vysunutou obranu a křižnou střelou zvyšují na 2:0. V 15.min zpracuje špatný odkop domácího gólmana Matěj Krayzel, ale v situaci „z oči v oči“ se nepochopitelně neprosadí – NIC. Následný náběh Matěje do šestnáctky končí jeho stažením za dres, ale penalta se na druhé straně nepíská. Další naše opakované pokusy o srovnání výsledku z kopaček Vojty Vavrečky, Jana Šenka a Daniela Krayzla k vyrovnání nevedly. Naopak domácí do poločasu opět po dlouhém nákopu za naší obranu zvyšují skóre křižnou střelou na 3:0.

Do druhé půle jsme upravili rozestavení sestavy a snažili se zkorigovat nepříznivý výsledek utkání. Hrálo se prakticky na polovině domácích a útočilo do jejich přeplněné a zahuštěné šestnáctky. Domácí se jen bránili a snažili se kouskovat hru, což se jim dařilo. Výsledkem naší
herní převahy a bojovného výkonu celého mužstva bylo JEN snížení na 3:1 z kopačky Jakuba Krayzla, protože další naše střelecké pokusy či dorážky v brance domácích neskončily.

Co říci závěrem: Z naší strany se jednalo o totálně zpackaný zápas, ve kterém jsme se nedokázali vyrovnat s terénem a prosadit tak v zakončení proti zahuštěné obraně domácích.
Naopak domácí vytěžili z minima maximum, když prokázali pohotovost při zakončení.

Příští utkání: Těškovice – Litultovice, Sobota 2.11.2019 od 14:00 hod.

Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.