Těškovice – Litultovice 0:0 (0:0)

Těškovice – Litultovice 0:0 (0:0)

Branky: 0

Branky: Jakub Krayzel

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Jedlička Patrik — Solnický Jakub — Brož Libor (Lasák Jan) — Krayzel Jakub
Záloha: Illík Dalibor — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Vavrečka Vojtěch
Útok: Krayzel Matěj (Lazecký Petr) — Krayzel Daniel

Juchelka Daniel – omluven
Rek Tomáš – zranění

V předposledním domácím utkání podzimu jsme za sychravého a větrného počasí přivítali mužstvo Litultovic. Ihned po našem rozehrání dobíhá Matěj Krayzel dlouhý nákop, který končí sražením na roh. Ve 4.min končí střela hostů také sražením na roh. V 8.min vysune Jan Šenk zabíhajícího Vojtu Vavrečku, ale jeho zakončení gólman vyráží. V 18.min musel Roman bravurně vyrážet na roh křižnou střelu hostů. Ve 23.min nenašel střílený centr Jakuba Kryzla do šestnáctky hostů adresáta. Ve 24.min po centru Patrika Jedličky zakončuje z hranice šestnáctky Jan Šenk, ale střela je sražena JEN na roh. Ve 26.min je v zakončení v šestnáctce hostů jasně faulován (zkosen) Daniel Krayzel, ale hlavní SUDÍ nepochopitelně penaltu nepíská, i když se na ni shodla i lavička hostů !!! V 26.min zahráváme sérii 3.rohových kopů, na jejichž konci se konečně prosadí Daniel Krayzel, ale jeho hlavička končí mimo tyče hostů. V závěru poločasu ohrozí hosté střelecky Romanovu branku, ale skóre se nemění.

Začátek druhého poločasu patřil hostům, kteří se 3x dostali do střeleckého zakončení, ale Roman spolu s obranou úvodnímu náporu odolali. V 54.min je před šestnáctkou hostů faulován Vladimír Šenk a nařízený přímý kop zahrává Jan Šenk. Jeho levačka sice směřuje míč k levé tyči, ale hostující gólman vyráží na roh. V 62.min přizvedne centrovaný míč hlavou Jan Šenk na volného Vojtu Vavrečku, ale ten se v dorážce a přestřeluje – NIC. V 63.min dlouhý aut Libora Brože sklepává Daniel Krayzel na Dalibora Illíka, ale jeho střela končí těsně nad břevnem hostů.
V 64.min se dostávají hosté dlouhým pasem za naší obranu, ale jejich střela končí nad Romanovou brankou. V 70.min vysunul Jan Šenk ideálně Vojtu Vavrečku, ale ten se na 2x neprosadí. V 75.min zakončují střelecky hosté a Roman musí jejich šanci na 2x likvidovat.
V závěru utkání zbytečně zvedneme tlak celé naší lavičce a také všem přítomným fanouškům, když chybnou rozehrávkou ve vlastní šestnáctce vyrobíme závar, který měl naštěstí skončit odkopem, ale chybně byl posouzen jako roh. Za komentář tohoto rozhodnutí obdržel vedoucí
domácího mužstva žlutou kartu. Naštěstí se po tomto rohovém kopu skóre nezměnilo.

Co říci závěrem:Za sychravého a větrného počasí vázla kombinační hra a obě mužstva si tak vytvořila minimum brankových šancí. Dělba bodů je tak spravedlivým obrazem průběhu celého utkání.

Poslední podzimní utkání: Těškovice – Slávia Píšť, Sobota 9.11.2019 od 13:30 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*