Těškovice – Slávia Píšť 1:3 (0:2)

Branky: Šenk Jan

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Jedlička Patrik — Solnický Jakub — Brož Libor — Krayzel Jakub
Záloha: Illík Dalibor — Šenk Vladimír — Krayzel Daniel — Vavrečka Vojtěch
Útok: Rek Tomáš (Lazecký Petr) — Šenk Jan

Krayzel Matěj, Lasák Jan – omluven
Illík Dalibor – zranění

V posledním utkání podzimu jsme nastoupili před domácími diváky proti mužstvu Slávia Píšť. V úvodní minutě zápasu zabíhá za obranu hostů Vojtěch Vavrečka a lobem skóruje před vybíhajícím gólmanem na 1:0. Branka je však dodatečně pro údajný offside neuznána. V 6.min. opět zabíhá za obranu Vojta a následně Jan Šenk, ale finální přihrávky jsou dlouhé. V 8.min končí střílený křížný centr Danka Juchelky těsně vedle levé tyče hostů. V 13.min využije soupeř chybné naší rozehrávky ve středu hřiště, zatáhne míč po naší pravé straně přes naše dva obránce a skóruje před vybíhajícím Romanem na 0:1(zbytečný gól). V 15.min zakončují hosté tvrdou střelou z poza šestnáctky, Roman míč JEN vyráží a následnou dorážku musí Roman opět vyrazit na roh. V 17.min obejde Jan Šenk dva obránce, přehodí si vybíhajícího gólmana, ale míč končí v zámezí. Ve 31.min jasně faulujeme při závaru v naší šestnáctce, ale penalta se nepíská (taky dobře). Ve 39.min skórují hosté při přečíslení naší obrany, když tečovanou střelou do protipohybu Romana zvyšují skóre na 0:2 (nešťastná branka).

Ve 47.min zatáhne míč po pravé straně hřiště Jakub Krayzel, jeho zpětnou přihrávku pouští chytře mezi nohama Vladimír Šenk na zabíhajícího bratra Jana Šenka, který snižuje na 1:2. Ve 48.min končí průnik Vojty Vavrečky po levé straně hřiště tvrdou střelou z jeho levačka, ale
gólman vyráží JEN na roh. Další střelecký pokus Daniela Juchelky končí mimo tyče hostů. V 53.min vyráží střelu hostů k levé tyči Roman na rohový kop, V 60.min likviduje Roman opět další pokus hostů. Na druhé straně končí střely z kopaček Jana Šenka a Vojta Vavrečky nad hostující brankou. V 65.min zahrávají hosté trestný kop, který sráží naše obrana a následnou dorážku Roman se štěstím vyráží, skóre se nemění. Změní se však v 76.min, když po sérii špatných rozehrávek ve středu hřiště se dostanou k odraženému míči hosté a tvrdou střelou do protipohybu Romana zvyšují na 1:3. Bohužel i přes naší snahu a šance obou mužstev se skóre do konce utkání již nezměnilo.

Co říci závěrem: Vyrovnané a bojovné utkání dvou technických mužstev, které rozhodlo lepší a pohotovější střelecké zakončení hostů. Stinnou stránkou tohoto utkání byl JALOVÝ výkon hlavního SUDÍHO, a to na obě strany.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.