Závěrečná zpráva MUŽI – Okresní přebor Opava Podzim – sezóna 2019/2020

Kylešovice – Těškovice 4:3 (3:0)

branky: Matěj Krayzel – 2x, Jan Šenk

Po zbytečných chybách jsme inkasovali na děsivých 4:0. Poločasovými změnami v sestavě a zlepšenou kombinací, vč. koncovky jsme se dotáhli na konečných 4:3 a „sahali“ tak v samotném závěru utkání po cenné remíze, která by tomuto utkání určitě slušela.
Děkuji celému mužstvu za morální a bojovný výkon, zejména ve druhém poločase.

Těškovice – Vřesina 0:2 (0:0)

branky: 0

Po vyrovnaném prvním poločase přebral soupeř herní aktivitu a prakticky nás nepustil do střeleckého zakončení. Naše hra byla ve druhé půli bezzubá a hosté zaslouženě zvítězili.
Absence obou stoperů byla citelná.

Závada – Těškovice 2:2 (1:1)

branky: Šenk Vladimír, Matěj Krayzel

I když jsme měli celé utkání herní převahu, rozhodovaly branky a remíza je tak spravedlivým výsledkem, protože v závěru mohla obě mužstva strhnout vítězství na svoji stranu.

Těškovice – Vávrovice 2:2 (1:0)

branky: Patrik Jedlička, Daniel Krayzel

Sehráli jsme vyrovnané utkání proti kvalitnímu soupeři, který velmi dobře bránil a hrozil rychlými – nebezpečnými breaky. Přesto jsme si vytvořili několik slibných brankových šancí, ale trápí nás stále koncovka. Děkuji celému mužstvu za bojovný výkon, který vedl k zisku cenného bodu.

Komárov – Těškovice 0:3 (0:1)

branky: Vojta Vavrečka – 2x, Matěj Krayzel

Celé utkání jsme byli lepším mužstvem, technicky jsme domácí jasně přehráli a konečně jsme se brankově prosadili. Zaslouženě si vezeme domů 3.body.

Těškovice – Dol. Životice 1:0 (1:0)

branky: Matěj Krayzel

Šlo o vyrovnané a bojovné utkání dvou technických týmů, se spoustou gólových šancí na obou stranách. Utkání rozhodla jediná branka, naštěstí ta naše. Diváci museli být určitě spokojeni s předvedenými výkony obou mužstev.

Březová – Těškovice 2:1 (1:0)

branky: Daniel Krayzel

Domácí nás svojí důraznou hrou hlavně v osobních soubojích v první půli přehrávali a po zásluze vedli. V úvodu druhé půli šťastně zvýšili na 2:0, ale naše mužstvo zabojovalo, srovnalo hru a snížilo na 2:1. V závěru utkání jsme sahali po bodu za remízu, ale domácí gólman byl proti dělbě bodů.

Těškovice – Jakartovice 3:2 (1:1)

branky: Dalibor Illík, Vojta Vavrečka, Jan Šenk

Vyrovnané a bojovné utkání z obou stan, ve které rozhodly vytvořené brankové šance a následně jejich proměnění. Děkuji celému mužstvu za předvedený výkon a skalním fanouškům za účast s hlasivkovou podporou „v londýnském nečase“ . Za zamyšlení stojí zmínka o svérázném způsobu řízení utkání hlavního sudího, který nechápali jak vedoucí a hráči obou mužstev, tak přítomní fanoušci ???

Štítina – Těškovice 0:0 (0:0)

branky: 0

Z naší strany šlo o ospalé a průměrně odehrané utkání, ve kterém jsme si brankové šance prakticky až na první půli nevytvořili. Remíza tak byla spravedlivým obrazem hry, protože za předvedený výkon jsme si 3.body nezasloužili.

Těškovice – Stěbořice 4:3 (1:0)

branky: Matěj Krayzel, Dalibor Illík, Vladimír Šenk, Daniel Krayzel

Sehráli jsme kvalitní, vyrovnané a bojovné utkání s výborným technickým mužstvem soupeře. Rozhodl náš důraz v zakončení a střelecká pohotovost při vstřelení 3.branek během 7.min druhého poločasu.

Melč – Těškovice 3:1 (3:0)

branky: Jakub Krayzel

Z naší strany se jednalo o totálně zpackaný zápas, ve kterém jsme se nedokázali vyrovnat s terénem a prosadit tak v zakončení proti zahuštěné obraně domácích. Naopak domácí vytěžili z minima maximum, když prokázali pohotovost při zakončení.

Těškovice – Litultovice 0:0 (0:0)

branky: 0

Za sychravého a větrného počasí vázla kombinační hra a obě mužstva si tak vytvořila minimum brankových šancí. Dělba bodů je tak spravedlivým obrazem průběhu celého utkání.

Těškovice – Slávia Píšť 1:3 (0:2)

branky: Jan Šenk

Vyrovnané a bojovné utkání dvou technických mužstev, které rozhodlo lepší a pohotovější střelecké zakončení hostů. Stinnou stránkou tohoto utkání byl JALOVÝ výkon hlavního SUDÍHO, a to na obě strany.

Děkujeme touto cestou všem Sponzorům a zejména Obecnímu úřadu obce Těškovice za vytvoření podmínek pro representaci našeho oddílu a naší obce v opavském regionu.

Poděkování patří také všem skalním fanouškům a fanynkám za morální a hlasivkovou podporu nejen při domácích zápasech, ale u i těch venkovních, kdy nám vytvářeli srovnatelné „domácí“ prostředí.

Martin Š.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originální zprává, zde.