Zprávy místního rozhlasu


Pátek 6.prosince 2019

Vážení spoluobčané, oznamujeme Vám, že se od pondělí 9.prosince bude provádět obecním pracovníkem panem Pavlem Novákem opis vodoměrů za druhé pololetí roku 2019.

Základní škola a Mateřská škola Těškovice hledá vedoucí kuchařku na zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost. Požadujeme zdravotní průkaz, čistý trestní rejstřík, vyučena v oboru, s praxí, se znalostí vaření diet (bezlepková, mléčná), spolehlivost a zodpovědnost. Platové podmínky dle platových tabulek. Pracovní doba pondělí – pátek od 6.00 do 14.30 hodin. Nástup od druhé poloviny ledna 2020. Vaše nabídky zasílejte na email. reditelka@zsteskovice.cz , případně telefonicky na číslo 777 555 385 Mgr. Soňa Jarošová.

Vážení spoluobčané, představitelé zájmových složek obce, návštěvníci obce, dovolujeme si Vás oslovit s žádostí o spolupráci na zpracování rozvojového plánu obce a prostřednictvím dotazníku Vás oslovit pro sdělení Vašich NÁZORŮ/NÁVRHŮ na uvedené kapitoly dotazníku. Dotazník je v elektronické podobě pro vyplnění ke stažení na www.teskovice.cz.
Prosíme o doručení elektronicky na adresu starosta@teskovice.cz , či osobně na Obecní úřad, nebo do schránky Obecního úřadu. Termín doručení je do 17.února 2020. Počet vyplněných dotazníků není pro jednotlivce omezen – čím více nápadů, tím lépe. Budeme velice rádi za jakékoliv náměty, které přispějí k doplnění rozvojového plánu. Děkujeme za spolupráci a celkový materiál bude projednán na samotném veřejném jednání zastupitelstva obce Těškovice.