Zprávy místního rozhlasu


Pátek 21.února 2020

Obec Těškovice Vás zve na zasedání zastupitelstva obce Těškovice svolané starostou Ing. Martinem Sedlákem, které se bude konat ve čtvrtek 27.února od 17.00 hodin v místnosti knihovny Obecního úřadu obce Těškovice.

Upozorňujeme občany, kteří platili poplatek za odpady na rok 2020 bezhotovostně, aby si nálepky na popelnice vyzvedli nejpozději během příštího týdne, to je od 24. do 28.února. Po tomto termínu nebudou popelnice bez aktuálních nálepek vyvezeny. Děkujeme za pochopení.

TJ Sokol Těškovice Vás srdečně zve na Společenský ples s pochováním basy, který se bude konat v sobotu 22.února od 20.00 hodin. Večerem Vás bude provázet brněnská kapela Sígři. Bohatá tombola a občerstvení zajištěno.
Vstupenka s místenkou a večeří v ceně 250,- Kč je v předprodeji u paní Romany Hahnové, Těškovice č.p.8. Hlavní cena bohaté tomboly je robotický vysavač.
Zvou pořadatelé.

MUDr. Nohelová oznamuje, že do 9.března bude čerpat dovolenou a nebude ordinovat. V době nepřítomnosti zástup zajišťuje MUDr. Vaisová z Fulneku, anebo MUDr. Vašicová v Bílovci. Tel.č. do ordinace ve Fulneku je 556 740 091 a do ordinace v Bílovci je 556 403 249.
Vážení spoluobčané, v místním obchodě se smíšeným zbožím se našly klíče.
Majitel si je může vyzvednout na Obecním úřadu Těškovice.