Zprávy místního rozhlasu


Pondělí 30.března 2020

Vážení spoluobčané, v průběhu tohoto týdne obdržíte do Vašich poštovních schránek informace o úhradě vodného za druhé pololetí roku 2019 a poplatku za psy na rok 2020. Z důvodů současné situace, prosíme o úhradu bezhotovostním způsobem. Děkujeme za pochopení.

Vážení spoluobčané, v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu se ruší termín mobilní sběrny, která měla v obci Těškovice proběhnout v sobotu 4.dubna. O náhradním termínu budete včas informováni. Vedení Marius Pedersen Hlučín.

Vážení spoluobčané, Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj vydal informace, jakým způsobem lze podávat přiznání k dani z příjmu fyzických osob. Více informací naleznete na webových stránkách obce Těškovice, na elektronické úřední tabuli a na tabuli Obecního úřadu.

Vážení spoluobčané, na úřední desce, webových stránkách obce Těškovice je uveřejněn a aktualizován dokument o opatřeních vyplývajících s vyhlášením nouzového stavu. Děkujeme za Vaši součinnost s plněním opatření.
Zastupitelstvo a starosta obce Martin Sedlák.

Vážení spoluobčané, starosta obce Martin Sedlák vydal vyjádření k rozpočtu obce Těškovice na rok 2020. Více informací naleznete na úřední desce a webových stránkách obce.

Vážení spoluobčané, Ministerstvo vnitra a Ministerstvo zdravotnictví zaslalo informace o mimořádném opatření k aktuálnímu vyhlášení nouzového stavu.
Více informací naleznete na úřední desce Obecního úřadu a webových stránkách obce Těškovice. Zastupitelstvo obce.