Štítina – Těškovice 0:0 (0:0)

Branky: 0

Krayzel Daniel, Juchelka Daniel, Korčák Čestmír, Lasák Jan – omluveni

Další podzimní zápas na hřišti Štítiny jsme začali aktivněji. Již v 1´ zakončuje po zpětné přihrávce Vojty Vavrečky pohotově Petr Kupka, ale mimo tyče. V 6´centrují domácí z levé strany, ale míč končí JEN na boční síti. V 8´ nedoběhl dlouhý pas Matěj Karayzel a domácí gólman včas odkopává míč. Ve 14´vysune Vojta Vavrečka nabíhajícího Jana Šenka za obranu, ale gólman včas vybíhá. V 16´ zatáhne míč po levé straně přes dva obránce aktivní Matěj Krayzel, ale ve finále si míč ukopne do náruče gólmana. Ve 26´ vyzkouší domácí střelou z poza šestnáctky připraveného Romana – NIC. Ve 27´si vymění míč Vojta Vavrečka s Matějem Krayzlem, ale zpětná přihrávka k zakončení na Vojtu již nedorazil. Ve 38´ zahráváme na pravé straně naší šestnáctky slabou „malou domů“, kterou vystihne soupeř, ale Roman včasným zmenšením střeleckého úhlu sráží míč na roh. Po jeho rozehrání Roman míč vyráží a následným odkopem vysíláme do breaku Matěje Krayzla, ale skóre se opět nemění. Ve 40´ vyzkouší pozornost domácího gólmana Vladimír Šenk – NIC. Na druhé straně měl problémy s jedovatou střelou z dálky Roman, ale prudkou střelu vyráží. Do poločasu vybídne Matěj Krayzel ke skórování v šestnáctce domácích Vladimíra Šenka, ale tomu míč v rozhodující chvíli uskočí.

Druhý poločas se odehrál za prudkého lijáku, který místy znemožňoval kombinační hru. Přesto ve 48´ sráží rozehrávku domácích Matěj Krayzel, zatáhne míč po pravé straně, ale jeho špatný centr nenajde adresáta. V 60´ zahrává Vojta Vavrečka přímý kop, ale domácí gólman kryje. V 62´ končí trestný kop domácích naší tečí mimo Romanovy tyče na rohovém kopu. V 63´centruje Patrik Jedlička míč do šestnáctky domácích, ale hlavička Tomáše Reka končí těsně vedle branky. V 68´ končí trestňák domácích hlavičkou vedle naší branky a následné naše rychlé rozehrání končí z kopačky Tomáše Reka JEN v náruči gólmana. V 69´ centruje z levé strany Tomáš Rek, odražený míč pak směřuje k Janu Šenkovi, který bombou ze slabší pravačky orazítkuje JEN pravou tyčku domácích. V 73´končí střela Vojty Vavrečky těsně nad brankou – NIC. V 75´vysune Tomáš Rek zabíhajícího Vladimíra Šenka, ale jeho zpětná přihrávka se zpět na Tomáše již nedostala. V 80´a 83´centruje z pravé strany střídající Vilém Krayzel, ale v šestnáctce domácích jsme se neprosadili. Při následném průniku z poloviny hřiště do otevřené obrany domácích je Vilém sražen stoperem – JEN žlutá karta. V závěru utkání pak centruje Jakub Krayzel, ale hlavička Viléma Krayzla končí těsně vedle tyčky domácích – NIC.
Utkání končí remízou 0:0.

Co říci závěrem: Byli jsme sice fotbalovějším mužstvem, měli jsme více ze hry, ale bez výrazného střeleckého zakončení. Bez vstřelených branek se utkání bohužel nevyhrávají.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.